18 Reacties
6 jaar geleden
Ligt eraan, moet je veel lopen, lang staan? Of is het veel zitten.
Is het een smal hakje of een degelijke hak? Zit er goede steun in de zool?
Hoe staat het met je bekken en rug? Kun je wegzakken de hakken en omklappende hakken door polletjes opvangen?
Ik loop sowieso zelden op hakken hoger dan 5 cm. En dat zijn echte wandel naar de zitplek schoenen.
Ik zou voor een lekkere ballerina gaan.
6 jaar geleden
Gewoon doen! Als je verder nog geen klachten hebt kan het echt geen kwaad. Vaak later in je zwangerschap, wanneer je een flinke buik hebt en je bekken wat weker worden dat raden ze het vaak af omdat je evenwicht en balans wat anders wordt.
Ik zou wel, zoals eerder gezegd, comfi slippers/ballerina’s meenemen voor het geval je toch zere voeten of een pijnlijke rug krijgt.
6 jaar geleden
Ik ben gevallen over m’n eigen voeten met m’n pumps toen ik 15 weken zwanger was dus ik doe het uit voorzorg gewoon niet meer 😂. Misschien komt er in mijn zwangerschap ook onhandigheid bij kijken haha. Zolang je je nog zeker voelt kun je het proberen maar ben wel voorzichtig
6 jaar geleden
Ging bij mij op dat moment nog prima. Inmiddels 20+6 en ben blij als ik zometeen thuis mijn hakken uitkan
6 jaar geleden
Ik ben 31 weken en loop ook nog op hakken haha neem anders slippertjes mee zodat als het niet gaat je gewoon kan wisselen
6 jaar geleden
Uhm zolang jij je goed voelt gewoon dragen. Hier tot het einde op verjaardagen en feestjes gewoon op hakken gelopen. Deed ik normaal ook al liet ik wel mijn hele hoge zithakken staan maar tot 8/10 cm met goed voetbed liep ik heerlijk op.
Maar inderdaad doe wel een paar platte schoenen in de auto mochten je voeten het niet meer trekken gewoon wisselen
6 jaar geleden
Reactie op Veertjj
Hier met 30 weken nog op stiletto’s van 13 cm 🙈 De verloskundige moet er s ...
Respect!
6 jaar geleden
Gewoon doen! Afgelopen oud en nieuw de hele avond en nacht gelopen op 13 cm hoge hakken. Op 6 januari bevallen! Als je er geen last van hebt gewoon doen en voor de zekerheid gympen in de auto leggen.
6 jaar geleden
Bij de 1e kon ik de hele zwangerschap hakken aan, nu bij de 2e helaas bekkenklachten en lukte het me bij een week of 18 al niet meer.
Als je nergens last van heb, gewoon doen! Neem iets plats mee voor de zekerheid 😉














