8 Reacties

3 jaar geleden
Ik heb de qibbel air. Onze fietsenmaker raadde deze ook aan. Ben er ook erg tevreden over maar heb natuurlijk geen ander stoeltje/vergelijkingsmateriaal.
Het stoeltje heeft een 'zachte' rugleuning, volgensmij zit m'n zoontje er wel fijn in. Hij vindt fietsen in ieder geval heerlijk.

2 jaar geleden
Ik vind zelf yepp helemaal niets. Bobike vind ik ook niet bijzonder.
Wij hebben een iki urban. Vind het een heel fijn ding. Ik zag toevallig laatst de qibbel air. Als ik die eerder had gezien had ik absoluut voor die gekozen. Want zag het er comfortabel uit.

vorig jaar
Zijn er inmiddels nog meer ervaringen met dit voorstoeltje? Ook icm een gewone elektrische fiets (geen mama-fiets dus).
Ik zoek een stoeltje die niet al te lomp is en deze ziet er wel fijn uit.

vorig jaar
Reactie op Herfstrood
Zijn er inmiddels nog meer ervaringen met dit voorstoeltje? Ook icm een gew ...
Hier het stoeltje op een ‘gewone’ elektrische fiets. Dit past goed. Moest er wel even aan wennen met het op en af stappen. Maar eerst veel gefietst met het stoeltje zonder kindje. En toen dit soepel ging met kindje. Er zit voldoende ruimte tijdens het fietsen.