Hoi hoi
De laatste 2 weken en met name de laatste week valt het mij op dat ik na 10 minuten autorijden enorm last krijg van pijn. Dit is rechts zo'n 4 cm onder het bh bandje naast de wervel. De pijn houdt dan aan tot dat ik kan liggen. Ik heb scoliose.
Iemand hier bekend mee ?
Ik had ook rugpijn (onder rug) tijdens het auto rijden. Heb toen lenden-kussen aangeschaft. Dit helpt voor mij erg goed.
Door je Scoliose misschien even overleggen met je fysio? Hun hebben misschien goed tips en oefeningen? Liefs
Niet bekend met scoliose, maar wel bekend met de klachten.
Je stoel schui ...
Ik heb verschillende standen geprobeerd maar lijkt echt of het geen verschil maakt. Wanneer ik naar voren kom komen mijn ribben in de verdrukking en dat geeft dezelfde pijn
Ik had ook rugpijn (onder rug) tijdens het auto rijden. Heb toen lenden-kus ...
Bedankt zal eens kijken naar dat kussen. Ik heb al jaren geen fysio meer omdat normaal ook geen klachten heb. Morgen moet ik wel naar de verloskundige. Zal het daar ook even aangeven