81 Reacties
vorig jaar
Wij lieten eerst onze Boodschappen bezorgen door Albert heijn, dat liep best wel snel de klauwen uit het werd echt duur. Waren soms wel meer dan €160 per week kwijt.
Wij doen nu boodschappen bij de Dirk! Zijn nu ongeveer €120/€130 per week kwijt dus dat scheelt echt. Ik maak ook lijstjes en daar houd ik me aan.
Wij kopen onze dolce gusto cupjes bij een webwinkel die het vanuit het buitenland verscheept. Ik mag volgens mij geen sites noemen dus als je intikt bij Google: Dolce gusto cupjes kapsl dan zie je hem al bij gesponsord boven aan staan.
Dat scheelt ook echt enorm!
Luiers koop ik in maandboxen. Je hebt ook een site waar ze de aanbiedingen op een rij zetten. Als je in Google intikt luier aanbiedingen dan zie je hem ook boven aanstaan.
Ik gebruik nu ook de blauwe billendoekjes van de kruidvat, die komt het dichtst bij in de buurt van de waterwipes van Pampers. Je hebt vaak aanbiedingen van die Billendoekjes, dan heb je3 maandboxen voor €30
Ik maak mijn weekmenu ook op basis van wat er in de aanbieding is. Vlees koop ik vaak bij de halal slagerij, daar is de kip vaak goedkoper.
En verder, als ik écht naar de winkel moet als ik iets ben vergeten dan koop ik alleen maar datgene en ga ik snel weer de winkel uit anders ben ik geneigd om toch dat reepje chocolade mee te nemen 🤣
vorig jaar
Wij doen week boodschappen bij de Lidl en zijn voor 2 personen rond de 70/80 euro kwijt en letten niet per se op de prijs, halen elke week bio zalm bijvoorbeeld. Dit is dus echt mijn tip, zelf naar de Lidl gaan 1x per week.
Daarnaast gaan we op vrijdag vaak nog naar de jumbo of AH om een lekker broodje te halen en wat lekkers voor het weekend, dat kost vaak nog wel 20 euro.
vorig jaar
Weekboodschappen halen we zoveel mogelijk bij de lidl. Dat scheelt gewoon enorm veel geld tov A-supermarkten en de kwaliteit van groenten en fruit is ook goed. Vlees kopen we in de aanbieding en kip kopen wij per 5kg online bij mr filet. Prijs ligt daar lager dan de supermarkt en kwaliteit is veel beter.
Kaas en eieren halen we meestal bij de boerderijwinkel. Ook dit is in de supermarkt echt duur en vooral bij kaas merk je het kwaliteitsverschil.
Veel voor onze dochter koop ik in de aanbieding: luierdoekjes van de Kruidvat en luiers in bulk bij etos. Ook haar verzorgingsproducten houd ik in de gaten bij verschillende winkels en koop ik in een aanbieding. Kleding en speelgoed ook veel via Vinted.
Nu met black friday heb ik ook verzorgingsproducten voor onszelf goed ingeslagen (deo/douchegel/dagcreme/tandpasta etc). Na verloop van tijd herken je de goede aanbiedingen wel. Van de Kruidvat en etos bijv. bekijk ik altijd de folder en zo blijf je op de hoogte van alle aanbiedingen en weet je dus ook wanneer je iets goedkoper kunt scoren.
Wij kopen vleeswaren en ook wel eens vlees (incidenteel of luxe) bij de slager en brood altijd bij de bakker. Daar bezuinigen we dan weer niet op.
vorig jaar
Zorgen dat je kan inslaan, zowel in een kast als in de vriezer. 1x in de week boodschappen doen. Binnen de week kan er wel worden gewisseld met wat welke dag gegeten wordt door te letten op houdbaarheid. Wij gaan naar de AH en maken een boodschappenlijstje op basis van de aanbiedingen. A merk producten worden nooit gehaald zonder dat het in de aanbieding is (en na een tijdje weet je de beste aanbiedingen) en dan ook ingeslagen, zodat we door kunnen tot de volgende folderaanbieding. Ook kijken wij of een alternatief merk een optie is. Dit is niet altijd voordeliger nu daar geen aanbiedingen mee zijn. Dus let je niet op aanbiedingen dan is een huismerk goedkoper, maar een A merk kan goedkoper zijn door de aanbieding. Spekreepjes halen wij bijvoorbeeld een zakje van met minder mooi gesneden spekreepjes. Goedkoper en op je bord proef en zie je er niks van weer. De leverworst van de AH vinden wij ook net zo lekker als die van kips alleen een heel stuk goedkoper. Als we het weekmenu niet rond krijgen met de aanbiedingen vullen wij het menu aan met seizoensgroenten, eerder ingevroren groenten of kliekjes. Sommige groenten haal ik in de aanbieding bij de groenteboer, zoals bietjes en stoofperen. Goedkoper dan de supermarkt en maak dan gelijk meerdere kilo’s klaar. Luiers en billendoekjes haal ik na het kijken op luieraanbiedingen site (pampers is meestal bij Kruidvat niet voordelig zelfs al geven ze 50% korting. Bol en wehkamp zijn vaak wel goedkoper). Verzorgingsproducten zijn altijd in de aanbieding. Nooit halen buiten de aanbieding om. Verder is soms to good to go een goed idee. Van supermarkten vind ik het vaak tegenvallen en zeker met een gezin, maar een broodbox bij de bakker is vaak heel goed.
vorig jaar
Wij struggelen ook een beetje met wat het beste is. Als wij fysiek naar de winkel gaan voelt het goedkoper (Lidl) maar halen veel te veel lekkere dingen en zijn dan alsnog 160 kwijt. Maar via AH thuisbezorgd zitten we ook vaak wel rond de 130 met alles. En dan doen we niets geks. Vaak niet eens een flesje wijn of een stukje zalm. De bare minimum. Wij koken nu wel vaak voor 2 dagen. Moet zeggen dat dat wel scheelt.
vorig jaar
Hmm ik lees veel die naar de lidl gaan, dat is voor ons niet direct om de hoek. Maar wel in onze woonplaats, ik ga daar eens kijken!
Koken voor 2 dagen doen we inderdaad ook al veel en proberen zoveel mogelijk te eten op aanbiedingen. We merken wel dat vaak dezelfde dingen in de aanbieding zijn, dus dan heb je in een maand heeft weinig variatie.
vorig jaar
Ik let vooral met verzorgingsproducten op de aanbiedingen. Laatst was bij de etos 5 halen 2 betalen, dat scheelde nogal op de deo! Ook de plus had deze aanbieding met de wasverzachter. Ik kan nu zeker een jaar vooruit. Wij doen verder twee keer in de week boodschappen bij de lidl. Ik kijk wel altijd nog even in de folder, mijn man is daar minder van haha.
We maken dus wel een menu voor de 3/4 dagen waar we boodschappen voor doen.
Voordat we kinderen hadden, deden wij boodschappen met contant geld. Dus dan 1 x in de maand pinnen en dit in een potje doen. Toen we daarmee begonnen konden we met 250 euro per maand boodschappen doen. Dat redden we al heel lang niet meer, zeker nu met twee kinderen erbij niet! Maar je word wel wat bewuster met wat je uitgeeft als je het contant moet betalen. Wij zijn er mee gestopt want de pinautomaten verdwenen hier overal en vond het teveel gedoe haha.
vorig jaar
Hmm ik lees veel die naar de lidl gaan, dat is voor ons niet direct om de h ...
Hier ben ik veel duurder uit bij de Lidl. Ook omdat ik veel weg moet gooien wat gewoon niet goed blijft tot de houdbaarheidsdatum.
Daarnaast vind ik de Lidl helemaal niet zo goedkoop.
Wij doen online bij de Jumbo boodschappen. Alleen maar a merken overigens.
Zo'n 80 euro per week voor ons 3en. Dan een 5 euro fruit bij de groenteboer en een 5 euro brood bij de bakker.
Alle verzorgingsproducten haal ik uit Duitsland en wasmiddelen via Bol.com select, groot verpakkingen.
Wij drinken geen alcohol en als er frisdrank nodig hebben dan halen we dat uit Duitsland
vorig jaar
Ik houd de aanbiedingen in de gaten. Koop lang houdbare producten als ze sterk afgeprijsd zijn of 1+1 gratis. Ook let ik op de kilo prijs, iets van een duur merk in de aanbieding kan nog steeds duurder zijn dan het huismerk. Sinds kort gevonden dat hier niet zo vet een groenteboet zit die veel lagere prijzen aanhoudt, daar ga ik nu ook vaak heen voor groenten.
Ik weet niet hoe Nederland hierin is, maar ik spaar heel trouw bonuspunten sinds afgelopen zomer. Voel me stom dat ik dit nooit eerder heb gedaan. Ik doe mijn normale boodschappen, scan elke keer mijn klantenkaart en soms eet ik iets anders dan gedacht want bij dat ene product krijg je die week meer bonuspunten. Heb zo sinds agustus al 60 euro aan gratis boodschapoen gedaan! En er staat nog voor 20 euro op mijn kaart! Dat is dus 20 euro per maand gratis eten, puur door die kaart te scannen. Laatste keer ging ik met boodschappen voor 30 euro naar huis en betaalde maar 63 cent. Voelde heel goed 😅
vorig jaar
Reactie op Fendy
Wij lieten eerst onze Boodschappen bezorgen door Albert heijn, dat liep bes ...
Je bedoelt Kaffekapseln 😁?
(Mag je denk ik wel zeggen hoor, is niet per se reclame oid toch? Andere bedrijfsnamen zoals Prenatal en Kruidvat mogen we ook gewoon benoemen).
Ik vind Kaffekapseln ook echt top. Mega voorraad voor een paar tientjes en prima koffie 👌.
vorig jaar
Reactie op M_1986
Zijn toch maar 161 stuks voor 27,99?
Of zie ik de aanbieding niet.
Ik haal ...
Ik stond gister in de winkel, daar zat een oranje stickertje op de doos van 27,99 maar dat waren wel 272 stuks. En het stond op zo'n display-bordje dus het was geen fout denk ik. Het zijn die Powerball dingen, niet de Quantum. Woon in Papendrecht.
In de app kan ik er ook niks over vinden! Daar staat idd enkel de 161 en 2*100 stuks.
vorig jaar
Hier laat ik het altijd bezorgen door ah. Spaar wel dubbele koopzegels en ons bedrag zit vaak rond de 100/120 per week. Rundvlees halen we bij een boer, 100 euro pm. Kip via mr filet 45 euro pm. Wasmiddel heb ik pas zelf gemaakt. Super goedkoop.
Heb nu een slowcooker sinds zaterdag en hoop dat dat ook gaat schelen in het moeten weggooien van eten🫣 dat gebeurt mij nog iets te vaak. Ook wil ik mij gaan verdiepen in mealpreppen.
vorig jaar
Reactie op djowen
Nog iets: sommige dingen zijn echt nep. Pannekoeken mix is gewoon bloem met ...
Kookgemak kost veel geld. Van die kookbuideltjes voor rijst enzo, vragen ze plots enorm veel meer omdat je rijst voorgewogen in een zakje zit.
Bonen in blik zijn trouwens ook echt duur als je vergelijkt met droge bonen die je zelf kookt!














