6 Reacties
6 jaar geleden
Je kan ook even kijken op marktplaats of in kringloopwinkels. Volop te vinden dat baby speelgoed en stukje goedkoper dan nieuw in de winkel.
Thuis even afwassen in sopje of in wasmachine en klaar voor de nieuwe baby
6 jaar geleden
Er zijn vaak aanbiedingen met Nijntje, bijvoorbeeld bij de intertoys en bij prenatal. Verder heb ik al 2 gratis rammelaars van Nijntje gekregen bij o.a. een pot Sudocreme dus dat kun je ook nog in de gaten houden, die Sudocreme kan je altijd gebruiken voor de tere baby billetjes.
Verder verkoopt Zeeman inderdaad regelmatig spulletjes en knuffeltjes van Nijntje en zelfs bij de Etos heb ik wel eens wat gescoord.
Vooral je ogen openhouden dus wanneer je in de stad bent!
6 jaar geleden
Om nog even aan aanvulling te doen:
Wanneer je baby pasgeboren is heeft het nog niks aan die hele grote knuffels ( de gene tussen de 20 en 30 euro) maar juist aan zachte knuffeldoekjes, rammelaartjes en knisperdoekjes. Die zijn van Nijntje helemaal niet zo duur
















