8 Reacties

9 maanden geleden

Ik vond speelzand best veel rommel geven(had het van de Action, dus misschien zit er verschil in merken). Rijst geeft ook rommel, naar stofzuiger erbij en het is weer netjes. Ook is speelrijst eenvoudig zelf te maken en dat blijven ook kinderen fantastisch om te doen 😉

9 maanden geleden

Speelrijst zou ik echt niet kopen maar even zelf maken. Witte rijst in een zakje, beetje azijn erbij, en wat voedselkleurstof. Even goed kneden en dan laten drogen op een vel bakpapier. Kan ook met zout, pasta, gedroogde witte bonen, popcornmais, kikkererwten…. De mogelijkheden zijn eindeloos ;). Speelzand kun je ook zelf maken maar is wel wat moeilijker om dat echt goed te krijgen, dus die zou ik kopen ;).

9 maanden geleden

Goeie tip van t zelf maken!

9 maanden geleden

Hier is speelzand een groter succes omdat ze er vanalles mee kunnen bouwen/maken!

9 maanden geleden

Het speelzand van Grenn is echt heel fijn! Niet te vergelijken met de goedkopere varianten. Het speelzand plakt niet en is makkelijk op te ruimen/op te zuigen als het op de grond ligt. Zoontje kan er eeg leuk mee spelen.

9 maanden geleden

Reactie op MBB85

Speelrijst zou ik echt niet kopen maar even zelf maken. Witte rijst in een ...
Eens, gewoon speelrijst zelf maken! Er gaat zoveel over de grond, nu zuigen we dit gewoonop. Terugstoppen... Je vloer is nooit 100% schoon en dus vuil ertussen. Zelf maken is makkelijk, snel en leuk met je peuter

9 maanden geleden

Reactie op IkPien

Eens, gewoon speelrijst zelf maken! Er gaat zoveel over de grond, nu zuigen ...
Ja! Ik zit al internet af te zoeken! Haha. Helemaal leuk, even uitzoeken hoe ik pastelkleurtjes maak!