137 Reacties

2 jaar geleden
Ja Patchwork inderdaad! En wij spelen hier ook Qwixx, Agricola (speciale tweepersoons versie), Kolonisten van Catan dobbelspel, Hanamikoji, Codenames Duet, en Duel (is de tweepersoons versie van Seven Wonders). Die laatste twee vergen iets meer tijd c.q. denkwerk, die anderen pak je er ook iets makkelijker bij als vermoeide ouder ;) De doosjes zijn ook veelal klein dus kunnen ook makkelijk mee op vakantie.

2 jaar geleden
Veel leuke spellen al genoemd. Deze spelen wij ook vaak: Lost cities, Schotten totten, regenwormen, kwakzalvers van kakelenburg.

2 jaar geleden
Claver (+alle uitbreidingen) keer op keer is ook leuk alleen zou ik hier gelijk de uitbreiding van kopen, volgens mij heet die keer op keer 2, veel leuker! (Staat los van deel 1)

2 jaar geleden
Codenames duel,
Onitama (aanrader als je van denkspelletjes houdt),
Bananagrams,
Hero Realms/Star Realms,
Carcassonne,
Ticket to Ride Amsterdam,
A little wordt,
Hanabi

2 jaar geleden
Codenames duel,
Onitama (aanrader als je van denkspelletjes houdt),
Banana ...
A little wordy*