42 Reacties
2 jaar geleden
Jeetje wat heftig!
Er is 1 opmerking van je partner waar echt mijn alarmbellen van af gaan, namelijk: hij zegt dat niemand een vrouw met een kind wil🚩.
Dit komt op mij erg manipulerend over. Zo te lezen heb jij hem voldoende kansen gegeven. Ik heb, gelukkig, nooit in een zelfde situatie gezeten dus kan je geen ervaringen of praktische tips geven.
Sterkte!
VRIEND
2 jaar geleden
Wat een dapper besluit. Kan me voorstellen dat het heel lastig is die stap te nemen na een lange tijd samen. Maar klinkt als de beste beslissing.
Je zoontje boft met zo'n sterke mamma! (
Maar je hoeft niet altijd sterk te zijn hè, hopelijk heb je lieve vrienden en familie die er voor je zijn ❤️
2 jaar geleden
Ik sluit me helemaal aan bij Anne. Deze opmerking zegt heel veel. Ik ben zelf een paar jaar geleden gescheiden. Dit was mijn eigen keuze en ik was degene die besloot met een ander verder te gaan. Ondanks dat is dit ontzettend moeilijk en pijnlijk geweest. Wat mij ontzettend heeft geholpen is therapie. Dit hielp mij om in te zien hoe manipulatief mijn ex was en ook leerde ik weer op mezelf te vertrouwen. Verder is het goed om te onthouden dat alles met tijd beter wordt. Wees lief voor jezelf en doe dingen waar je blij van wordt (met vriendinnen afspreken, naar de sauna, wandelen in het bos).
2 jaar geleden
Wat hier hielp is zorgeloosch scheiden in te schakelen. Zij nemen vrijwel alles uit handen en overleggen samen met je hoe en wat ook met ex partner erbij. Het is vooral heel fijn dat er mensen voor je uitzoeken hoe het met de woning zit, financiën, ouderschapsplan etc. Het kost wel een flink bedrag maar als je aan bepaalde voorwaarden voldoet dan kun je ook nog een bedrag terug krijgen van de overheid. Je kunt hier een gratis intake gesprek voeren.
Het gevoel dat je hebt herken ik wel, maar weet dat ook hier een einde aan komt en je ontzettend sterk kunt zijn voor je kind die heeft nu de beste versie van jezelf nodig. En ga naar de huisarts misschien kan die je helpen of doorverwijzen naar de praktijk ondersteuner die in ieder geval de eerste gevoelens kan helpen plaatsen en vanuit daar misschien opzoek kan gaan naar passende hulp. Heel veel succes en weet dat je sterker bent dan je denkt ❤️❤️
2 jaar geleden
Er zijn heel weinig vrouwen van jouw leeftijd zonder kinderen en heel veel mannen van jouw leeftijd die vrijgezel zijn. Voor sommige mannen zal het een dealbreaker zijn, maar voor de meeste niet. De meeste vrijgezelle mannen van jouw leeftijd hebben immers zelf ook een kind. Kortom, laat je niet gek maken door zo'n k*topmerking. Het bevestigt alleen maar dat je hard moet wegrennen van die vent.
2 jaar geleden
Wat ontzettend naar! Dus die man is nu een beetje openlijk tussen jou en haar aan het hoppen? Ik zou idd ervoor kiezen verder te gaan zonder hem...
Mijn tip? Neem het met de dag (of in het begin zelfs 1 hour at a time). Ik herken dat gevoel van verdrinken in je emotie en je gevoelens, en dat je het gevoel hebt dat dit nooit meer anders gaat voelen. Maar toch zal het met de tijd helen. Dus denk niet oh ik moet nog zo lang, denk: ik voel me nu onwijs kut en overweldigd. Ik huil even goed m'n emoties eruit en dan zie ik wel hoe ik me morgen (of over een uur) voel. Je gaat steeds vaker kleine momentjes van rust vinden en die gaan steeds langer worden. De emoties zijn golven die komen en gaan. Dus onderga ze en wees idd extra lief voor jezelf. Laat tijd de rest doen.
Ps. Ik ken veeeel vrouwen die na hun kind een partner vonden die nóg beter bij hen paste dan de vader van hun kind, dus dat niemand een vrouw met kind wil is echt je reinste onzin ❤️
2 jaar geleden
Wat een ontzettend pijnlijke ontdekking! Zeker omdat je al die jaren dacht hem door en door te kennen en dat hij je beste vriend was. Vreselijk als dat zo als een kaartenhuis in elkaar stort. Ik begrijp dat het een van de meest lastige dingen moet zijn, maar helaas is het een bekend patroon. Hij zal je blijven overtuigen dat het beter zal gaan, dat hij nog een extra kans verdiend en dat jullie elkaar nodig hebben. Daarmee maakt hij jou afhankelijk omdat hij het loslaten ook lastig vindt. Jullie zoon zal veel gelukkiger zijn bij een mama die voor zichzelf opkomt, goed voor zichzelf zorgt en de weg naar geluk gaat vinden. Ik zou het begrijpen als het te moeilijk is om hem eruit te gooien, maar ik denk dat het in belang van jullie alle 3 is om de relatie te beëindigen.
2 jaar geleden
17 jaar samen sinds je 17de.. dat betekent dat jullie samen zijn opgegroeid, samen volwassen geworden. Het zal echt even tijd nodig hebben om te ontdekken wie jij nu eigenlijk bent, los van je partner/ex. En het is superspannend ineens dingen alleen te moeten doen die je altijd samen deed. Het is een stukje veiligheid wat voor je gevoel weg valt. Maar ik zal je zeggen, als ervaringsdeskundige, het komt goed. Echt waar. Jij kan dit namelijk gewoon. Je gaat een plekje voor jezelf maken. Je gaat ontdekken wie jij bent. Je gaat veranderen op een positieve manier. Je komt hier sterker uit! Daar ga jij voor zorgen. Dat kan jij! En je gaat op den duur echt wel een nieuwe partner vinden en dan samen een nieuw leven opbouwen. Echt, het komt goed ❤️
2 jaar geleden
Wat ontzettend k*t.. sorry voor mijn woorden!
Allereerst wil ik zeggen dat jij trots mag zijn op de beslissing die je hebt gemaakt. Je kindje mag trots zijn op jou als sterke mama🥰
De woorden die hij uitspreekt zijn erg manipulerend, wat hoopt hij hiermee te bereiken?
Hoe shit je je ook voelt is logisch jullie zijn zolang samen geweest. Maar jij bent veel meer waard en verdiend beter als hoe jou man zich gedraagt.
Zet even alles op een rijtje voor jezelf. En zoek voor jezelf goed uit waar je hulp kan gebruiken. En schakel hulp in er zijn genoeg mensen die jou kunnen helpen. Wees trots op jezelf!
2 jaar geleden
Je zegt meneer wilde graag samen verder. Met die andere vrouw of met jou?
Weet je waarom hij een affaire is aangegaan? Lust, midlifecrisis of wat dan ook? Wil het niet goed praten, maar misschien kunnen jullie hier uit komen. Ik zou veel praten, wellicht met hulp erbij.
2 jaar geleden
Als hij per de in jullie huis wil zitten zou ik voor je gemoedsrust zelf even ergens anders heen gaan tijdelijk. En zsm advocaat inschakelen om alles te regelen.
Die opmerking dat niemand je wil met een kind is zeker om te zorgen dat hij eindeloos kan heen en weren? Zeer manipulatief. Heftige situatie, maar je gaat eruit komen. Het komt goed, denk aan jezelf en je kind. Dag voor dag. Adem in en uit. Praat met je familie, vraag steun. Vertrouw op routines. Houd het even klein en simpel voor jezelf. Kom je dagen door en laat je niet opjagen door hem. Laat hem zoveel mogelijk links liggen. Doe vriendelijk, maar zakelijk.
2 jaar geleden
Je hebt hem in eerste instantie vergeven (wat ik al heel knap vind!) en vervolgens bedriegt hij je gewoon weer dus deze man is jou absoluut niet waard 🤢 En die opmerking dat niemand een vrouw met een kind wil die slaat nergens op, maar dat weet je hopelijk zelf ook wel. Dapper besluit om bij hem weg te gaan hoor, je verdiend veel beter! Heel veel sterkte en kracht gewenst. Je komt hier hoe dan ook uit ❤️
vorig jaar
Hallo, niet goed. Besloten toch er voor te gaan en in therapie gegaan maar hij is blijven vreemdgaan met deze dame. Op mijn jubileum van werk reed ik voorbij hem en haar in de auto en kwam ik erachter dat het nooit gestopt was. Hij wil nu weer dat het goed komt maar ik wil rust en een plek voor mij en onze zoon. Hij blijft spammen met liefdes verklaringen maar zit wel bij de dame waarmee die vreemd is gegaan. Gister waren we anders 17 jaar samen geweest.
Voel me enorm dom dat ik hem toen toch op me heb laten inpraten maar ook dat ik zelfs nu het toch lastig vind om te breken. Genoeg voer voor mijn therapeut
vorig jaar
Reactie op Brmstr
Hallo, niet goed. Besloten toch er voor te gaan en in therapie gegaan maar ...
Wat ontzettend pijnlijk! Je hebt er duidelijk alles aan gedaan, maar hij is niet klaar om volledig voor jou te kiezen en dus ook niet voor het gezin. Als hij dat nu niet doet, doet hij dat volgende week ook niet. Jezelf beschermen is nu het enige dat je kunt doen denk ik, maar dat is na 17 jaar wel heel erg moeilijk... Heb je hulp bij het zoeken naar een eigen plek? Heel veel sterkte!
vorig jaar
Reactie op Brmstr
Hallo, ik ga morgen verhuizen naar mijn eigen plek. Enorm verdrietig dat ik ...
Heel veel sterkte en geluk gewenst 🩷














