15 Reacties

4 jaar geleden

https://www.ladylemonade.nl/makkelijke-traktaties-traktatie/amp/ Ligt er aan of je gezond moet/wil en of het ook verpakt moet zijn. Maar fruit doet het altijd goed en popcorn ook. Een leuk versiert bekertje gevuld met van alles. Verpakt en gezond kun je voor rozijnen/knijpfruit/banaan en dit versieren tot iets wat je dochter leuk vind.

4 jaar geleden

Krijgt ze een broertje of zusje?

4 jaar geleden

Wij lieten onze zoon geboortekoekjes uitdelen. Die zijn per stuk verpakt. Op verjaardagen deelde hij een minibellenblaasje met een doosje rozijntjes uit.

4 jaar geleden

Ja, geboortekoekjes (.nl)! Heel makkelijk en super lekker.

4 jaar geleden

Wij hebben onze zoon 'beschuit' met muisjes laten trakteren toen zn zusje geboren was. We hadden van die cuptoastjes genomen. Beetje boter erin, dippen in de muisjes en klaar. Super snel en ze vonden het allemaal leuk.

4 jaar geleden

Krijgt ze een broertje of zusje?
Zusje!

4 jaar geleden

Wij hebben haar laten trakteren op deze koekjes in de vorm van beschuit met muisjes. Ze zijn echt heeerlijk! 2 stuks leuk in een zakje met lintje verpakt.

4 jaar geleden

Reactie op Lize1

Wij hebben haar laten trakteren op deze koekjes in de vorm van beschuit met ...
Deze hebben wij ook laten trakteren! Vanwege Corona mogen ze toch enkel voorverpakt uitdelen. Was ideaal😁 We hebben er toen nog een gelukshangertje in de vorm van een hobbelpaard bij gedaan.

4 jaar geleden

Zusje!
Je hebt ook roze koeken 😊

4 jaar geleden

Chocolade munten met roze papiertje

4 jaar geleden

Meeste snoepwinkels hebben wel kant en klaar geboortesnoep, of anders online

4 jaar geleden

Roze bellenblaas met een kaartje eraan met de naam erop.

4 jaar geleden

Wij hebben ook geboortekoekjes getrakteerd en daar stickers op geplakt met “grote broer”. Ideale traktatie, vooral nu

4 jaar geleden

Ik heb deze gemaakt met allemaal kleine spekjes

4 jaar geleden

Als je echt iets snels wilt; buys zoenen, bovenkantje eraf snijden en een bus muisjes overheen gooien.