15 Reacties

vorig jaar

Ik woon er al mijn hele leven, dus je kan vragen wat je wil 😉 Maar we willen het hier graag wel wat klein houden, dus ik zal niet te enthousiast doen haha!

vorig jaar

Wij zijn bijna 10 jaar van een stad naar een dorp verhuisd. Volgende maand verhuizen we weer terug naar de stad. We hebben er nooit tussen kunnen komen in het dorp, hoorden er niet echt bij. De meeste mensen wonen hier al hun hele leven en hebben al een enorme sociale kring, dus niet echt behoefte aan uitbreiding. Daarentegen wordt wel verwacht dat je je aan alle sociale normen van het dorp houdt, zoals zondagsrust. We hebben zelfs wel eens commentaar gehad dat we stofzuigen op zondag! Was nooit in ons opgekomen dat dat ook bij zondagsrust hoort, we zorgen wel dat we niet grasmaaien en boormachines e.d. gebruiken. Nog iets wat ons opvalt, in een stad wordt je op jou als individu beoordeelt. In een dorp wordt je op je familie beoordeeld. Dus als de 1 uit het gezin iets gedaan heeft, wordt iedereen er anders om behandeld. Wij kijken er naar uit om weer naar de stad te gaan! Ik ken Almere en Zeewolde niet, misschien dat daar je ervaring heel anders is.

vorig jaar

Reactie op Lauwiene

Ik woon er al mijn hele leven, dus je kan vragen wat je wil 😉 Maar we will ...
Haha dat geloof ik. Hoe is het daar om als kind op te groeien? Momenteel hebben wij een huis gezien in de Tweede woonwijk, ken je dat toevallig? Zijn er plekken in Zeewolde waar het wat “minder” is?

vorig jaar

Reactie op IriissP

Haha dat geloof ik. Hoe is het daar om als kind op te groeien? Momenteel he ...
Ik vond het heel fijn als kind! En mijn kinderen groeien er nu ook op. Er wordt veel buiten gespeeld, gebeurd niet heel veel, maar er zijn genoeg kinderen. Als puber is het wat saaier en er is maar 1 middelbare school met niet alle niveau’s of alleen onderbouw. De tweede woonwijk is wel een wat oudere wijk met minder kinderen. Er sluit net weer een basisschool in die wijk. Je zou beter naar polderwijk of Horsterveld kunnen kijken. Of even kijken welke basisschool aanspreekt en daar in de buurt zoeken? De goedkope huizen rondom het centrum zou ik als ‘minder’ bestempelen, al blijft het relatief in een dorp 😉

vorig jaar

ik ben zelf opgeroeid in almere, snap het helemaal! zeewolde woonde mijn ex, is wel een wereld van verschil vind ik zelf. ( voor opgroeiende kinderen top! als pubers idd wat saaier. Ik woon nu zelf in purmerend.

vorig jaar

Reactie op Lauwiene

Ik vond het heel fijn als kind! En mijn kinderen groeien er nu ook op. Er w ...
Ja de Tweede woonwijk is wat ouder maar ik moet zeggen, in de oudere gedeeltes heb je toch meer huizen die 2 kappers zijn. Tenminste van onze prijsklasse 😉

vorig jaar

Lijkt Nobelhorst je niks? Als je wat dieper in de wijk zit, is het erg rustig en mooi. Redelijk wat speeltuintjes, veel scholen en KDV. Alleen weinig voorzieningen dus je moet wel vervoer hebben naar supermarkt oid.

vorig jaar

Reactie op Bysaa

Lijkt Nobelhorst je niks? Als je wat dieper in de wijk zit, is het erg rust ...
Nobelhorst lijkt mij prachtig alleen de prijzen van de huizen zijn nogal hoog en wij willen eigenlijk iets groter/ruimer gaan wonen. Het zit zelfs achter mijn werk dus dat is eigenlijk al helemaal handig😌 Vervoer is voor ons geen probleem, we hebben beide een auto dus dat scheelt al heel veel

vorig jaar

Ik kom uit almere en ben naar dronten verhuist met een kinderwens (nu zwanger) volgensmij is het hier nog iets drukker dan zeewolde maar het is echt een verademing vergeleken met almere. Ik kom wel eens in het centrum van zeewolde en vind het er altijd heerlijk rustig en het voelt veilig en zeker een fijnere plek voor kinderen denk ik!

vorig jaar

Reactie op IriissP

Nobelhorst lijkt mij prachtig alleen de prijzen van de huizen zijn nogal ho ...
Ja de prijzen zijn inderdaad wel idioot. Maar dit is voor niet iedereen een issue natuurlijk. Wij hebben in 2021 nieuwbouw gekocht en toen was het wel te doen. Nu betaal je bijna het dubbele voor hetzelfde😑

vorig jaar

Reactie op Bysaa

Ja de prijzen zijn inderdaad wel idioot. Maar dit is voor niet iedereen een ...
Ja bizar hè! Ik schrik er elke keer van hoe duur huizen zijn. Het is voor ons geen noodzaak hoor om te verhuizen maar gezien de prijzen in Almere vrij hoog zijn en wij iets groter en rustiger willen wonen, zitten wij te oriënteren op Zeewolde. Als het allemaal niet meezit, wordt onze huidige woning maar stevig onder handen genomen haha

vorig jaar

En? Zijn jullie al verhuisd? :) ik woon ook in omgeving van zeewolde

vorig jaar

Reactie op M0654

En? Zijn jullie al verhuisd? :) ik woon ook in omgeving van zeewolde
Haha ja wij zijn in oktober verhuisd naar Zeewolde! Het was opeens heel snel gegaan

vorig jaar

Reactie op IriissP

Haha ja wij zijn in oktober verhuisd naar Zeewolde! Het was opeens heel sne ...
Ahh wat leuk! Bevalt het?

vorig jaar

Reactie op M0654

Ahh wat leuk! Bevalt het?
Ja heerlijk! Tot zover bevalt het ons prima. Lekker rustig en dichtbij het bos😊