Doen jullie dit nog bij elke kinderverjaardag?
Wij hebben het bij de 1e verjaardag gedaan en hadden gedacht bij de 2e verjaardag weer te doen. Alleen laatst waren we op een 2e verjaardag van iemand anders en daar werd het niet meer gedaan. Zoveel mensen met kinderen ken ik niet. Wat is gebruikelijk? Wat doen jullie?
Absoluut! Een leuke taart, lang zal hij leven zingen en hem de kaarsjes uit laten blazen. En daarna lekker taart eten. Hartstikke leuk toch!
En het kan mij werkelijk waar niets schelen wat een ander doet. Als wij dit leuk vinden, dan doen wij dat gewoon.
Wij doen het wel in onze famm maar vaak met een klein clubje voor de visite komt, alleen opa/oma en oom en tante. Hele kamer vol is nogal overweldigend.
Ja, tuurlijk! Niets leuker voor een kind om kaarsen uit te blazen. Zingen vindt niet ieder kind leuk, sommige kinderen staan niet zo graag in de picture op die manier.