16 Reacties
2 jaar geleden
Zelf geen verzwaringsdeken , maar op mijn werk hebben meerdere cliënten er eentje. De ene heeft goedkopere versie dan de ander.. er zit wel echt flink verschil in of het een 5laags(standaard) of 7laags(iets luxere) is qua gerbuiksvriendelijkheid, maar dat is dan als het intensief word gebruikt.
Het ligt er dus echt aan waarvoor en hoeveel de verzwaringsdeken word gebruikt en qua gewicht ligt het aan hoe zwaar de persoon is.. 10% van lichaamsgewicht aanhouden bij het kiezen van gewicht zwaartedeken. Dus iemand van 74kg = 7kg zwaartedeken
2 jaar geleden
Het is heel persoonlijk. Mijne komt van modeliefjemaakt.
www.modeliefjemaakt.nl
Daar kun je een hoop informatie vinden.
2 jaar geleden
Ik heb er zelf een gemaakt en die is tegen de 12 kg. Hij is wel vrij groot zodat het gewicht goed verdeeld ligt. Maar dit gewicht komt ook overeen met de adviezen van modeliefje...
Ik vind het heerlijk om onder mijn deken te slapen en ik mis het echt nu ik met dochtertje samen slaap 🙈 Ik heb moeite met doorslapen en weer opnieuw in slaap vallen als ik wakker word, met de deken echt veeeel minder last van. Een tijdje heb ik hem op de bank gebruikt maar toen kon ik niet meer wakker blijven bij het tv kijken, dus dat doe ik niet meer 😂
2 jaar geleden
Reactie op Huplakee88
Het is heel persoonlijk. Mijne komt van modeliefjemaakt.
www.modeliefjema ...
Oh wow zij rekenen het gewicht heel anders dan de 10%. Goed om te weten!
2 jaar geleden
Reactie op jojo-chan
Ik heb er zelf een gemaakt en die is tegen de 12 kg. Hij is wel vrij groot ...
Wat leuk dat je er zelf een hebt gemaakt? Heb je voor het gewicht dan glaskralen gebruikt?
2 jaar geleden
En gebruik je de deken als een soort sprei over je normale dekbed? Oftewel: is het nodig een hoes te kopen of je lig je er nooit direct onder?
2 jaar geleden
En gebruik je de deken als een soort sprei over je normale dekbed? Oftewel: ...
Ik gebruik(te) het als dekbed, dus had om de verzwaringsdeken een gewoon 1 persoons dekbed hoes. Mijn vriend en ik slapen sowieso allebei onder 1 persoons dekens (anders hebben we snachts echt ruzie om t dekbed 😜), dus heb er niets speciaals voor hoeveel kopen.
2 jaar geleden
Ik heb er één van Litollo, bevalt heel goed. Ik heb hem onder of los van het gewone dekbed. We slapen onder een tweepersoons dekbed, en als ik mijn verzwaringsdeken daar op leg jat ik meteen heel veel deken, haha.














