Hulp gevraagd. 馃榿
Binnenkort hebben wij voor het eerst sinds de geboorte van onze dochter een dagje vrij met z'n tweetjes. We willen dan graag erop uit. Ons meisje is dan bij opa en oma, dus we hoeven ons geen zorgen te maken over dat we in de buurt moeten zijn voor als ze evt. ziek wordt (de laatste weken standaard bij de opvang...). Nu zijn we bordspellen spelen en tv/series kijken wel beu, dus willen we er graag een dagje op uit, maar.. waar naartoe? Nederland, Belgi毛, Duitsland.. een museum, pretpark, ... het kan eigenlijk allemaal. En wij zijn inspiratieloos 馃ぃ. We wonen bij Eindhoven en willen max. een uurtje rijden. Trein is natuurlijk ook prima. Het is op een maandag, begin januari, en we hebben ongeveer van 09:00u tot 17:00u de tijd. Wie weet er iets leuks te doen?
Dank voor het meedenken!
De eerste keer ooit zonder ons zoontje gingen wij een dagje snowboarden. Vond het wel fijn om iets actiefs te doen zodat ik niet de hele tijd mijn mobiel ging checken of alles goed ging
Sauna als jullie daarvan houden? Dierentuin? Subtropisch zwemparadijs/Duinrell? Wandelen in een mooi natuurgebied in combinatie met lekker uitgebreid lunchen?
Ik hou zelf van de sauna 鉂わ笍 of lekker wandelen, zonder kinderen dan lekker op een stuk waar je minder makkelijk met de kinderwagen komt. Lekker lunchen, of shoppen.
Onze dochter gaat zeker een paar keer per jaar bij opa en oma logeren en wij kiezen er dan vaak voor om dingen te doen die we niet handig vinden met een kindje of die echt niet kunnen met een kindje. Een pretpark bijvoorbeeld, een museum, uitgebreid shoppen, een Spa.