89 Reacties

vorig jaar
Klassiek antwoord: welk advies zou je geven als een ander dit topic had geopend?

vorig jaar
Nou als mijn man zo te keer zou gaan tegen mijn kinderen zou ik allang hebben los gelaten. Dit is geen normaal gedrag. En ik zou dit ook zeker niet accepteren. Zo te lezen aan je verhaal gaat hij ook niet veranderen.

vorig jaar
Och jeetje ik krijg echt een beetje kippenvel van jouw verhaal! Hoe kan je überhaupt een kleintje van 6 maanden uitschelden? Ik vind dat wel heftig. Ik snap wel dat je daar mee zit. Ik heb zelf niet echt advies, ik denk dat anderen je daar beter mee kunnen helpen maar knap en goed dat je het hier durft en wil delen en niet blijft zwijgen.

vorig jaar
Wat verdrietig zeg. Begrijp ik goed dat hij jullie kindje uitscheldt? Dat vind ik persoonlijk echt niet oké. Ik zou hem echt verzoeken in therapie te gaan, mogelijk speelt er psychisch iets. Of via relatietherapie uitzoeken hoe dit verder moet. Hou je wel van hem los hiervan?

vorig jaar
Klinkt alsof je man een emotieregulatie probleem heeft. Als hij niet bereid is daaraan te werken, moet je voor jezelf en voor je kinderen kiezen.

vorig jaar
Jouw man scheldt zijn eigen kinderen uit? Dat kan toch niet? Dat is onwijs schadelijk voor kinderen, in meer opzichten dan je je kan bedenken.
Zo te horen geef je regelmatig aan dat hij dit niet moet doen. Zou toch een serieus gesprek gaan voeren: of je verandert of ik ga weg met de kinderen.
Vraag dan ook vooral wáárom hij dit doet. En wat hij denkt dat dit met de kinderen zal doen. Komt hij zelf uit een liefdeloos huishouden? Therapie voorstellen zou ook zeker een goede zijn als voorwaarde om te blijven.
Maar ik heb volgens mij vaker topics of reacties van jouw gelezen. Dat er in de verdeling van zorgtaken ook veel spanning is. Klopt dat?
Zou in ieder geval niet op deze voet zo doorgaan. Hier gaan de kinderen aan ten onder en jij ook.
Mocht je het nog willen proberen dan zou ik serieus therapie voorstellen, al dan niet samen. Maar zo kan het niet langer.

vorig jaar
Jaa hij scheld de kinderen uit ja.. we hebben er 4. De jongste heeft hij nog niet uitgescholden.. maar wel bijv dan schelden met kanker als ze aan t huilen is bijv..
Ik heb al een keer bij n vriendin geslapen met de boodschap dat dit moet veranderen anders komt t niet goed.. toen ging t even goed of beter.. maar schreeuwen en onterecht boos zijn op ze is dagelijks en erover praten is moeilijk omdat hij zich gelijk aangevallen voelt..
Of ik nog van hem hou.. vind ik een lastige vraag omdat ik loop der tijd meer afkeer voor hem gekregen heb en ook steeds vaker hierdoor denk dat ik beter alleen kan zijn dat ik dan deze stress en spanningen en geruzie ook niet heb

vorig jaar
Reactie op Pindiee
Jaa hij scheld de kinderen uit ja.. we hebben er 4. De jongste heeft hij no ...
Tja dan zie ik twee opties:
1. mocht je het nog een kans willen geven dan is therapie de enige optie. Daarbij moet hij echt volledig er voor willen gaan want de situatie moet gewoon per direct stoppen voor jou en de kinderen. Wat hij doet is emotionele mishandeling. Uitgescholden worden door je ouder geeft een enorm minderwaardigheidscomplex en is echt schadelijk voor de emotionele ontwikkeling van een kind.
2. Het is nu gewoon klaar en dus scheiden.
Sterkte. Het klinkt als een hele heftige situatie.

vorig jaar
Wat een lastige situatie zeg! Persoonlijk zou ik denk ik relatietherapie proberen. Met alleen weggaan ben je er namelijk niet. Als je wilt dat je kinderen goed contact met hem blijven houden zal er echt iets bij hem moeten veranderen.
Bij hem weggaan zal (waarschijnlijk) er niet voor zorgen dat dit gedrag stopt.

vorig jaar
Ik krijg hier echt pijn van in mijn buik. Ik lees uit je berichtje dat hij de kinderen uitscheld, als ik kijk naar de leeftijden maken zij dus echt al bewust mee wat hij zegt.. ik vind dat je voor je kinderen op moet komen, want zij kunnen dit zelf (nog) niet!!

vorig jaar
Reactie op Pindiee
Jaa hij scheld de kinderen uit ja.. we hebben er 4. De jongste heeft hij no ...
Bizar. Ook het schelden met kanker. Echt heel onaantrekkelijk ook en zou zo ver over mijn grens gaan.
Je schrijft dat jullie 4 kinderen hebben… gebeurde dit bij de 1e dan nog niet? Is het ineens?

vorig jaar
Reactie op baby22024
Wat een lastige situatie zeg! Persoonlijk zou ik denk ik relatietherapie pr ...
Jaa therapie al aangeboden.. zegt ja is goed.. maar verder gaat t niet.. wordt niet vergoed, dus word er verder niet meer over gesproken.. maar als hij dit gedrag niet zo zorgwekkend vind kan ik er ook op een gegeven moment ook niets meer aan doen.. en ja, ik besef me ook dat als hij de kids zou hebben dat dit gedrag ook natuurlijk kan zijn.. maar is dit dan een reden om in de relatie te blijven? Hij is nu ook alleen met ze als ik moet werken..

vorig jaar
Reactie op Meandu2452
Bizar. Ook het schelden met kanker. Echt heel onaantrekkelijk ook en zou zo ...
Oudste twee zijn van mijn ex.. t begon een beetje toen zijn eerste geboren werd.. die is nu 3 jaar.. met de 4e beloofde hij te veranderen.. want dit had ik van te voren ook besproken

vorig jaar
Reactie op Anoniem0201
Ik krijg hier echt pijn van in mijn buik. Ik lees uit je berichtje dat hij ...
Hiermee eens. Vreselijke situatie TS, lijkt me heel erg lastig, maar hij vertoont verbaal geweld naar je kinderen. Ik zou het wel weten, de veiligheid van je kinderen gaat boven alles. Veel sterkte!