6 Reacties
10 maanden geleden
Ik kan me voorstellen dat je vertrouwen een deuk heeft opgelopen, dit zal waarschijnlijk tijd kosten. Ik snap wel dat je het weer wilt proberen. Maar hij heeft het wel laten afweten toen je hem nodig had. Voor hetzelfde geldt had je met 2 kinderen waarvan 1 gehandicapt gezeten (wat absoluut niet minder is, maar wel meer zorg vraagt van een ouder) en nu alles koek en ei is komt hij weer terug. Het is te verklaren, meer mannen hebben zo'n periode na de geboorte van een kind, maar hij mag wel heel erg z'n best gaan doen en geduldig met je zijn vind ik. Ik zie dit wel een kans van succes hebben. Een nieuwe versie van jullie relatie 2.0 nu als ouders. Maar inderdaad relatietherapie zou ik wel aanraden om misschien wrok of wantrouwen of dingen die gebeurd zijn te verwerken zodat er niks meer onder de oppervlakte zit wat kan gaan etteren.
10 maanden geleden
Reactie op Mia馃尭
Ik snap dat je vertrouwen in hem (terecht) een flinke deuk heeft opgelopen. ...
Ja het heeft een behoorlijke beuk geslagen maar ik heb natuurlijk ook mijn aandeel erin waar ik ook aan werk.
Relatie therapie lijkt me absoluut heel verstandig en daar staat hij gelukkig ook voor open.
Ben voor nu wel erg blij als de kinderen hun papa terug hebben en een man in huis is toch wel erg fijn :)
Wie weet komen we hier nu beter uit en wordt de Relatie sterker en mooier dan ervoor 馃崁
10 maanden geleden
Ik kan me voorstellen dat je vertrouwen een deuk heeft opgelopen, dit zal w ...
Absoluut moeilijk om het te vergeven maar ik neem ook mijn verantwoordelijkheid in de situatie, heb ook niks gedaan hem thuis te houden moet ik toegeven, was een erg heftige tijd waar ik mijn kop sterk heb gehouden in het niet willen afbreken van de zwangerschap en daarna onderzoeken tijdens de zwangerschap gestopt omdat ik ookal was 茅茅n van de tweeling wel gehandicapt ik wou dat ze allebei hun kans hadden wat de uitkomst ook zal zijn en het heeft gelukkig prachtig uitgepakt want ze zijn allebei super gezond 馃崁馃崁
Hij is er ook altijd wel bijgeweest hoor, tijdens en na de bevalling, maar 3 maand na de geboorte werd het hem echt teveel en was voor mij de koek ook op want voor mij ook ontzettend zware tijd en je bent ook niks anders dan met de tweeling bezig.
Hij is ze daarna wel vaak komen opzoeken en je ziet ook dat ze hem als papa herkennen en dol op hem zijn馃グ
Hij doet nu in iedergeval heel erg zijn best en heeft ook zijn alcohol probleem verholpen, dat is voor mij een geruststellend teken.
Ik werk ook aan mezelf en hoop dat het tussen ons helemaal goed gaat komen voor ons gezin.
Bedankt voor je reactie, helpt me enorm 馃崁馃槉
9 maanden geleden
Hier een succes verhaal! Na jaren en een kind uit elkaar gegaan. 2 jaar lang waren we vrienden en werkte we goed samen als ouders. Daarna bloeide het tussen ons op. We zijn vorige jaar getrouwd en verwachten dit jaar onze 2e kindje鉂わ笍
Wat heel belangrijk voor ons was dat we niet in herhaalde patronen gingen zitten. En elkaar echt te zien als een team waardoor we elkaar niet meer kwetsen in discussies. We lachen veel samen en alles is bespreekbaar.














