8 Reacties

10 maanden geleden

Hier precies dezelfde gezinssituatie! Oudste zoontje is 3,5 en de jongste is net 2 geworden. Ik ben nu 36 weken zwanger van zoontje nr 3😍 Mijn man werkt/is veel thuis en helpt ontzettend veel mee en onze kids slapen/eten goed, zijn niet super druk.. dat helpt allemaal mee! Maar we wilden het ook gewoon veel te graag, we genieten echt elke dag vollop van onze mannetjes en kijken zó uit naar de komst van de derde😍 De twee ‘oudsten’ spelen laatste tijd ook echt veel meer samen en ze kijken ook zelf al zo uit naar de baby, superlief om te zien! Ik heb zware zwangerschappen (HG), maar ondanks dat was de wens toch groter en we hebben er allemaal zo’n zin in😍hóe het zal zijn met drie kindjes weet ik nog niet, maar tot nu toe zijn we super blij!!

10 maanden geleden

Laat ik vooropstellen dat ik enorm blij ben met mijn drie kinderen en dat ik echt niet anders zou willen.. maar (nu komt die) het is echt drukker dan met twee kinderen. De mening ‘een derde doe je er even bij’ deel ik niet. Als een van de drie kinderen even weg is (logeren bij opa/oma en/of bij vriendjes/vriendinnetjes), dan is het echt rustiger en dat wordt door zowel mijzelf als mijn man opgemerkt. Daarnaast hebben we (vind ik) goed luisterende, lieve en (meestal) rustige kinderen. Dus mijn advies zou zijn; begin er aan (indien mogelijk) als er echt ruimte is.

10 maanden geleden

Ik heb er 3, waaronder een tweeling van bijna 2. Ik denk dat je er niet een mate van ‘drukheid’ aan kunt hangen. 1 kind kan drukker zijn dan 3 kinderen samen. Ik ervaar ons drietal wel als druk bij tijden; vooral tijdens de spitsuren.

10 maanden geleden

Onze oudste is best druk, de jongste beduidend minder. De oudste is ook gevoeliger dan de jongste. De jongste hangt meer aan mij. We hebben ook allebei wel hobbys en een sociaal leven. Mijn vriend is wel eens in het buitenland voor werk. Wel een betrokken netwerk van oppas en omas dat ons helpt. En we zien het heel erg zitten. Maar ik vind het dus spannend gezien drukte, slapeloosheid en dat je dan prikkelbaarder word.

10 maanden geleden

Reactie op Irisiris

Onze oudste is best druk, de jongste beduidend minder. De oudste is ook gev ...
Je oudste zit straks ook op school he, zou een derde vooral niet laten doordat het nu in de tropenjaren wat drukker kan zijn ;) Je kunt er ook voor kiezen het nog een poosje uit te stellen, de keuze hoeft niet nu gemaakt te worden (weet natuurlijk je leeftijd niet). Je kunt er ook voor gaan als de jongste 3 is. Dan gaat hij ook al bijna naar voordat de baby er is

10 maanden geleden

Reactie op Rianneee16

Laat ik vooropstellen dat ik enorm blij ben met mijn drie kinderen en dat i ...
Ik ben het helemaal met je eens… een derde doe je er echt niet even bij. Het is echt stevig aanpoten… Ik vond de overgang van twee naar drie ook erg zwaar.

10 maanden geleden

Ja klopt maar dan zit er weer zoveel leeftijd tussen en dat vind ik ook zo zonde

10 maanden geleden

Nog andere ideeën ervaringen?