14 Reacties
2 jaar geleden
Je moet echt jezelf voor je werk stellen hoor. Daarnaast kunnen nieuwe werkgevers ook wel bedenken dat mensen van een bepaalde leeftijd kinderen kunnen krijgen.
Ikzelf veranderde van baan en op mijn 1e werkdag een positieve zwangerschapstest. Na de proeftijd van 2 maand kreeg ik een jaarcontract. Ik heb eerst aangegeven, voordat je het zeker weet, ik wil wel delen dat ik zwanger ben! Nou hartstikke leuk gefeliciteerd...nu geef ik ook nog bv en maak ik gebruik van mijn kolftijd + al het bestaande ouderschapsverlof. Je moet nog zolang werken, dat betaalt zich heus wel weer terug.
2 jaar geleden
Ik heb dit ook gehad, maar uiteindelijk besloten dat ik voorrang gaf aan m’n kinderwens. Uiteindelijk was ik na 1 maand bij m’n nieuwe werkgever zwanger. En kon gelijk niet meer functioneren 🫣. Maar ze hebben het super goed opgepakt. Waren allemaal heel blij voor me.
Dus ik zou zeggen. Laat het gewoon gebeuren… je weet ook niet hoe lang het gaat duren. Plus: ze weten dat er een kans op zwangerschap in zit als je een jonge vrouw aanneemt hè.
2 jaar geleden
Geen ervaring met jouw situatie, maar ik denk altijd "werk is maar werk".
Natuurlijk, het is belangrijk om te hebben, maar mijn privéleven gaat nooit meer wijken voor mijn baan.
Werken / geld verdienen kan ik overal. Ik heb maar 1 gezin, 1 partner.
1 privéleven.
Dus dat staat op 1 en de rest is bijzaak. Desnoods even tijdelijk een k*tbaantje om geld te verdienen, dat zie ik dan wel weer.
2 jaar geleden
Ik heb precies dezelfde situatie gehad! Kreeg ergens anders een betere baan aangeboden maar wel met een contract van 7 maanden om mee te beginnen met kans op verlenging. Dus idd zei ik nou doen we nu niet zwanger worden want dan zit ik precies met de tijd dat ik kans heb op een vast contract.
Op een gegeven moment zeiden we van oke nu gaan we het proberen want was al aantal maanden in dienst en hebben we helaas een miskraam gehad. Daarna duurde het een jaar voordat het opnieuw weer lukte. Uiteindelijk hadden ze mij na die 7 maanden een vast contract aangeboden maar zat ik er gewoon niet op mijn plek qua collega's e.d. waardoor ik alsnog zelf ben gestopt🙈
Maargoed mijn gevoel was wel ja waarom heb ik toen die baan zo'n grote rol laten spelen in de wens van een 2e kindje. Mijn 1e kindje was ook in 1 keer raak maar voor een goede 2e zwangerschap zijn we dus echt een poos bezig geweest. En dan wil ik zeker niet zeggen dat dit bij jullie ook zo is hoor. Maar ik vond het wel jammer van mezelf dat ik zoiets eigenlijk achteraf voor mijn gevoel zo in de weg heb laten staan. Werk is er altijd wel en de toekomst uitdenken/voorspellen kunnen we toch niet. Dus maak de keuze die goed voelt. Waar je hart ligt en niet waar je hersenen/het (over) denken mee bezig is.
2 jaar geleden
Reactie op elinlag
Ik zit nu ook in deze situatie, ik begin volgende week. Ben jij er al uit h ...
Ik begin pas 1 augustus nu door omstandigheden en mijn opleiding is waarschijnlijk rond april klaar. Dus ik wacht nog even tm het einde van dit jaar denk ik voordat we gaan proberen 😅
2 jaar geleden
Ik zou nooit werk kiezen boven geluk, een kindje, liefde… zoals sommige zeggen; werk is maar werk! Die nieuwe baan is niet voor eeuwig! Een gelukkig gezin wel!🤍 Echt kies voor jezelf!
2 jaar geleden
Ik zou kiezen voor de kinderwens voor een 2e kindje. Gezinsgeluk gaat altijd boven werk!
11 maanden geleden
Reactie op Soofmrt
Even benieuwd, hoe is dit afgelopen voor je??
Ik ben nu net zwanger! 6+3. Ik moet het nog vertellen aan mijn leidinggevende maar vind het wel spannend want mijn leidinggevende is na de zomer ook weg dus ben benieuwd hoe het gaat lopen
11 maanden geleden
Reactie op Soofmrt
Ah gefeliciteerd wat leuk! Je kan nog even wachten met vertellen toch? En j ...
Ja in augustus zit ik er een jaar en ik zou in september met verlof gaan! Vind het alleen vervelend dat ik nog een tijdelijk contract heb maargoed niks aan te doen














