38 Reacties

2 jaar geleden

Jaaa ik! Heel leuk!

2 jaar geleden

Geeft het bevallingen een beetje ok weer of is het erg gedramatiseerd?

2 jaar geleden

Geeft het bevallingen een beetje ok weer of is het erg gedramatiseerd?
Naar wat ik van de eerste aflevering zag is het best okee. Er zit wel een comedy tintje aan. Maar de bevallingen zelf zijn niet krijs krijs en nog meer krijs

2 jaar geleden

Ja erg leuk! Ik hoopte al dat het dagelijks op tv zou komen maar helaas.

2 jaar geleden

Ik heb hem net gebinged. In 2 avonden afgekeken. Nou heeft t ook erg mn intresse dus dat scheelt. Ja t is wel drama maar zeker heel veel gelijkenissen. Alleen om de een of andere vage reden liggen mensen na hun bevalling in een gewoon bed met n nachtlampje ( let ik met mn zorg achtergrond) dan weer op😅) en geen ziekenhuis bed. Vreemd wel. En natuurlijk een hoop romantische verhaallijnen. Maar ik vond t echt lekker kijken. Maar ben je zwanger en een tikje makkelijk uit je doen door hormonen of zijn er angsten bij dat jij of de baby wat overkomt, dan zou ik t even laten tot na je bevalling. Of aflevering twee over een doodgeboren kindje even overslaan. Als is ook dat heel werkelijk in beeld gebracht. Veel herkenning voor mij.

2 jaar geleden

Ik vind het een hele leuke serie! Alleen wel veel janken 😂 maar dat zal ook door de hormonen komen..

2 jaar geleden

Ja leuke serie! En elke aflevering wel iets om bij te huilen 😅

2 jaar geleden

Zit nu eerste aflevering te kijken. Staat er pas 1 op npo, klopt dat?

2 jaar geleden

Reactie op Hannelore13

Zit nu eerste aflevering te kijken. Staat er pas 1 op npo, klopt dat?
Volgens mij als je npo plus hebt kun je alles kijken! Ik heb nog 1 aflevering te gaan. Viel me op dat alle vrouwen op hun rug bevallen...op bed...in het begin volgens mij een in bad. Maar verder kijkt het lekker weg haha!

2 jaar geleden

Reactie op Rlnn

Volgens mij als je npo plus hebt kun je alles kijken! Ik heb nog 1 afleve ...
Ik vond het raar dat die kinderarts in de hal van het ziekenhuis stond te roken. Ik denk dat je zwaar op je donder krijgt als je dat nu doet😅

2 jaar geleden

Ik kijk ook! Leuk, hoewel ik de affaire wat afgezaagd vond. Het komt verder wel realistisch over. Maar inderdaad wel keihard janken bij aflevering 2. Ben nu bij 4 geloof ik (npo plus).

2 jaar geleden

Reactie op Rlnn

Volgens mij als je npo plus hebt kun je alles kijken! Ik heb nog 1 afleve ...
Ik zag er toch ook 1 op de baarkruk? Hoe dan ook, ik denk dat ook echt de meesten op hun rug bevallen

2 jaar geleden

Ik vond aflevering 1 echt vreselijk tegenvallen. Ik ben thuis bevallen, dus ik weet niet of het een realistische weergave van het ziekenhuis is, maar ik verbaasde me over zorgpersoneel dat naast een bevallende vrouw over de patiënt staat te overleggen, in en uit lopen in kamers, etc. Gaat dat in het echt ook zo? Ook vond ik de rol van Kim van Kooten vreselijk. Zo stug, kortaf en sarcastisch... Misschien is het ook omdat ze het tekort in de zorg moet verbeelden, en wat dat met een afdeling doet, maar ik vond haar personage niet sympathiek. Wat ik wel goed vond is dat ze echte beelden van een naakte vrouw op een baarkruk, een shot van een vulva tijdens de persfase, pasgeboren baby's, etc hebben gebruikt. Dat zie je weinig in verbeelding van bevallingen, dus dat is mooi gedaan. Vond alleen de babytjes recht uit de baarmoeder wel erg schoon 🙈 die van ons was toch een stuk schmutziger, haha!

2 jaar geleden

Reactie op Cas_88

Ik vond aflevering 1 echt vreselijk tegenvallen. Ik ben thuis bevallen, dus ...
Het is niet voor niets een serie hé, geen real life documentaire 😅

2 jaar geleden

Reactie op Cas_88

Ik vond aflevering 1 echt vreselijk tegenvallen. Ik ben thuis bevallen, dus ...
Ik vond de baby’tjes er juist wel echt pasgeboren uitzien (within reason natuurlijk). Maar niet een baby van twee maanden, zoals je vaak ziet in series.

2 jaar geleden

Ik ben nu bij aflevering 3… Ik weet nog niet of dit de beste serie is om te kijken als je nog moet bevallen😅…

2 jaar geleden

Ik ben nu in de eerste aflevering, wow ik vind het toch heftiger dan gedacht om beelden van bevallingen te zien nu

2 jaar geleden

Ik vond aflevering 2 heel heftig, beetje spijt van dat ik die gezien heb

2 jaar geleden

Reactie op babywens_

Ik vond aflevering 2 heel heftig, beetje spijt van dat ik die gezien heb
Ik snap je, ik begin daar nu aan. Als je zwanger bent moet je dit echt niet kijken denk ik

2 jaar geleden

Reactie op xxTessa

Ik snap je, ik begin daar nu aan. Als je zwanger bent moet je dit echt niet ...
Ik ben over 10 weken uitgerekend. Als ik dit inderdaad wist had ik het niet gekeken🫢