7 Reacties
3 jaar geleden
Hoi!
Heel herkenbaar.
Ik heb voor mijn zwangerschappen, 3x een mirena spiraal gehad. Altijd zonder klachten, geen bloedingen en erg tevreden. Na de bevalling van de 2e heb ik na 5 maanden weer een mirena laten plaatsen. Alleen maar gedonder gehad, veel slijm verlies, veel afscheiding, continu kramp en zere rug. Na 7 maanden gezeik en stemmingswissselingen heb ik hem eruit laten halen.
3 jaar geleden
Reactie op LvO
Hoi!
Heel herkenbaar.
Ik heb voor mijn zwangerschappen, 3x een mirena spir ...
Heb je nu helemaal niks? Ik was altijd wel ontzettend hormonaal tijdens mijn menstruatie in de tijd dat ik zwanger probeerde te worden. 脫贸k dat vond ik verschrikkelijk. Dus lijkt een beetje kiezen tussen 2 kwaden.
3 jaar geleden
Bij mij is hij er 3 weken geleden uitgehaald en voel me echt een stuk beter. Ik voel me nog niet goed maar ik knap wel heel erg op en voel de rust in mijn lijf terug komen. Ook de hormonale buien worden minder en ik krijg weer zin in sex.
Ik gebruik nu helemaal niets nee, even geen hormonen in mijn lijf. Tussen de 2 zwangerschappen in, gebruikte ik ook niets en voelde me toen een stuk beter.
We gebruiken nu condooms als anticonceptie en als blijkt, over een paar weken, dat ik me zonder hormonen echt een stuk beter voel, dan mag mijn man de boel laten doorknippen.
Ik heb genoeg geleden :D
3 jaar geleden
Ik heb nu ruim twee maanden de spiraal en ben er echt nog niet over te spreken. Momenteel heel vaak heftig bloedverlies (het loopt letterlijk langs mijn benen) met veel stolsels etc. Ook veel last van krampen, rugpijn, buikpijn en hoofdpijn. Kan deels ontzwangeren zijn, maar voelde me eigenlijk beter voordat ik de spiraal kreeg dna daarna.. ook gebeld met de VK en die zegt dat het heel normaal is. Ik weet het niet. Twijfel echt om hem er uit te halen.
3 jaar geleden
Reactie op LvO
Bij mij is hij er 3 weken geleden uitgehaald en voel me echt een stuk beter ...
Ja dat is dus een dingetje. Tussen de zwangerschap in kende ik hoge pieken en hele diepe dalen. Echt hormonaal. Was de week voor mijn menstruatie echt depressief. Wat tijdens de spiraal gewoon verspreid lijkt te worden. Dus alles is mwah. Blij zijn is mwah maar verdriet is ook mwah. Terwijl bij de eerste 2 spiraaltjes ik daar niet perse zo een last van leek te hebben. Over de lage rugpijn en vage buikpijn ben ik ook niet te spreken. Ohja en seks? Wat is dat? Alles daar beneden lijkt ook helemaal uit zijn doen te zijn. Veel meer afscheiding.
Onze kinderwens is ook voldaan dus mijn man wil zich laten knippen. Maar mijn keuze is dus niet alleen gebaseerd op niet zwanger worden. Maar ben ook bang voor de schommelingen in mijn stemming. Ook had ik in de periode met zwangerschap worden last van oog migraine. Hormonen blijken daar ook een boosdoener voor te zijn. Ik ben dus bang dit weer terug te krijgen馃槱. Maar andere kant denk ik weer, misschien was dat wel even de hormonen die een reset aan het maken waren en daarom een beetje overstuur waren. En dat het daarna wel weer gewoon normaal gaat.
3 jaar geleden
Reactie op Moos91
Ik heb nu ruim twee maanden de spiraal en ben er echt nog niet over te spre ...
Het is inderdaad zo dat het wel eventjes kan duren voordat het bloeden stopt. Hier had ik ook last van. Alleen niet zo extreem als wat jij omschrijft. Lijkt me zeker niet fijn!
Ik heb besloten hem te verwijderen. Na 2 keer een succes verhaal nu helaas lichamelijk/mentale? klachten. Hopelijk worden dingen hierna beter. De druppel was dat ik weer na de seks(wat al vrij weinig voorkomt) buikpijn/rugpijn/bekkenpijn had.
Nu de afspraak staat voel ik me al zo opgelucht. En als tip omdat ik bang ben voor de migraine was om B12 bij te slikken dus we gaan dat maar proberen.














