36 Reacties
2 jaar geleden
Ach gut, mannen die ziek zijn…die hebben het toch veeeeel erger dan vrouwen😓.
Je moet echt goed voor jezelf opkomen. Ik ken die scheve verhouding wel. Als ik niet oplet dan “pakt” mn vriend veel meer vrije tijd voor zichzelf. Ik moet soms echt op mn strepen staan dat het nu mijn beurt is. Niet dat hij het me niet gunt of geeft. Maar hij denkt al wel snel dat rustig in mn eentje het huishouden doen onder me-time valt.
Geef aan wat je nodig hebt. Een dag/middag voor jezelf. En dat je vrije dag niet valt onder ontspanning omdat je dan je zoontje hebt de hele dag. En fijn toch juist als je vriend zo vakantie heeft? Kan hij mooi oppassen op jouw vrije dagen!
2 jaar geleden
Ik ben een paar dagen met vriendinnen op vakantie gegaan. De vlag hing uit toen ik weer thuis kwam. Mijn man waardeert mij meer dan ooit. Aanrader!
2 jaar geleden
Kun je toelichten wat je bedoelt met 'Over een paar weken neemt hij drie weken vakantie van z'n ouderschapsverlof. Weg zijn mmijn quality momentjes met m'n zoon'? Ik denk dat je het iets moeilijker maakt dan nodig is. Je kan toch nog steeds wat samen doen met je kind?
Als de zorgtaken echt scheef verdeeld zijn, kan ik me voorstellen dat je daarover moet communiceren. En niet genoegen nemen als je het er niet mee eens bent. Er zijn op internet verschillende hulpmiddelen om dit gesprek te voeren. Je kunt bijvoorbeeld een lijst van alle klussen maken en de naam erachter schrijven wie wat doet. Dan wordt al snel duidelijk wie meer doet dan de ander.
2 jaar geleden
Hahaha in het verleden zo herkenbaar helaas 😆 Soms vraag ik me af om mannen lagere pijngrens hebben..
2 jaar geleden
Mannengriep..... Ik spot altijd met mijn man "ligt je testament al klaar", "zijn er nog dingen die ik op je begrafenis over je kan zeggen". Hahahah. Heel sarcastisch. Ik negeer hem altijd een beetje. Na meestal 1.5 dag is tie weer de 'oude'.
2 jaar geleden
Ik schrik er wel van dat hij alleen 2 flesjes heeft gegeven. Hoe bizar dat je kind geen eten heeft gekregen… Dat vind ik toch wel heftig.
2 jaar geleden
Mannengriep… ben ik blij dat de mijne daar geen last van heeft. Hij is maar wat zielig als hij ziek is, maar hij zal altijd eerst zorgen dat ik in orde ben en dan zichzelf.
Maar mijn vader kan er heel wat van😩
Van de bank afkomen is al een minuten durende opgave, met het nodige gekreun, zucht, steun en klaag… verschrikkelijk.
Sowieso als ze iets mankeren trouwens, hoeft maar een gekneusde teen te zijn.
2 jaar geleden
Ik snap dat sommige dingen je irriteren (geen broek aan, geen fruit/lunch). Ook als je zelf (dood)ziek bent moet je zorgen voor je kind, dat is vreselijk zwaar maar geen keuze. Wat dat betreft snap ik je.
Maar waarom zou hij geen vakantie mogen opnemen? Waarom heb jij dan geen quality momentjes meer, die creëer je toch zelf? En ja, als jij dan aan het werk bent en je zoontje zit op de opvang kan hij zijn eigen ding doen, daarvoor is het toch ook juist vakantie?
Klinkt voor mij alsof jullie (met name jij) echt meer of beter met hem moet gaan communiceren. Op een moment, zonder (op dat moment aanwezige) irritatie. Spreek je verwachtingen en frustraties uit en luister ook naar hem. Dat is echt key...
2 jaar geleden
Aaaah de mannen griep bekende fenomeen. 🤣🤣🤣🤣 ik negeer van hem ook hoor dat geklaag gepuf. Maar hij geeft wel de kinderen eten en gaat met ze naar buiten ect. Einde van de dag hahaha ligt ie dan op sterven 🤣🤣🤣
Maar terug te komen op die van jouw. Ziek of niet ziek. Je geeft jezelf ook toch te eten. Kleine moeite om de kleine ook wat te geven. Kost bijna geen energie niks. Ik zou echt uit m’n plaat zijn geschoten. 😮💨
2 jaar geleden
Het is toch bewezen dat een verkoudheid bij mannen net zo erg is als een bevalling?
Ik negeer hem altijd als hij weer eens loopt te klagen en te puffen en ook de zorg van de kids komt meer op m'n schouders en als ik ziek ben komt het ook gewoon nog steeds op die van mij. Hier heb ik me bij neergelegd want verder doet hij gewoon kei hard z'n best.
Ben hem wel altijd de gek aan het aansteken als hij weer eens 'ziek' is
2 jaar geleden
Mijn vriend heeft gelukkig nooit mannengriep. Ik als vrouw daarentegen wel als ik buikgriep heb 😂. Dan voel ik me alsof ik doodga. Maar zoon is daar gelukkig niet de dupe van.
2 jaar geleden
Moest mijn vriend ziek zijn en daarom onze dochter maar 2 flesjes geven, zou ik allesinds ook niks voorzien voor hem met de boodschap 'meer kan ik niet aan'. Dat je je kind niet meeneemt naar de speeltuin is logisch, maar eten geven is toch een noodzakelijke basis.
Dat gezegd zijnde, mijn vriend had enkele dagen terug een schreeuwende baby toen ik aan het sporten was. Hij was zo blij dat ik thuis was, nu krijg ik nog net geen applaus als ik haar troost 😅
2 jaar geleden
Hier ook een met een zware mannengriep waarbij het einde nabij is. Gelukkig zorgt mijne dan alsnog wel met veel geklaag voor onze dochter, maar als ik thuis ben en meneer heeft een snotneus komt alles op mij terecht😅.
Ik zou die van jou toch eens even streng toespreken dat hij een volwassen kerel is met verantwoordelijkheden en dat hij anders maar weer bij zijn moeder gaat wonen als hij liever zelf een kind is haha
2 jaar geleden
Daarom worden wij vrouwen zwanger en kunnen wij bevallen van onze kindjes. De natuur heeft wel nagedacht. Mannen kunnen dat helemaal niet aan 😮💨😂
En op de dagen dat jij quality momentjes zou hebben met je zoon, als hij vakantie heeft, ga je toch lekker dingen voor jezelf doen en alvast inplannen.
Communiceer, schrijf de taken op (werkt ook bij mijn man, die gaat daar goed op) en verder, pak dan ook de tijd voor jezelf.
Als je wil dat je man meer inzicht gaat krijgen in wat jij ‘allemaal’ doet.. Is het enige wat (althans hier) werkt door van huis weg te zijn.
Daar laadt jij ook weer van op!😊
Succes
2 jaar geleden
Het klinkt alsof je er even doorheen zit en wat rust en tijd voor jezelf nodig hebt. Op zulke momenten lopen irritaties snel op, zeker als je van je partner niet krijgt wat je nodig hebt aan steun en begrip.
Zijn er mogelijkheden voor jezelf om ook die tijd te maken en te pakken? Ok, je man zorgt dan niet voor jullie zoon zoals jij graag zou willen, of het huishouden wordt niet gedaan, maar kan dat echt kwaad? Loslaten maakt het voor jou misschien ook een stukje makkelijker om jezelf voorop te zetten, ook al voelt dat in het begin waarschijnlijk heel egoïstisch.
2 jaar geleden
Ik denk echt dat ik zou ontploffen! 😵💫 Je kunt je kind toch niet geen eten geven omdat je het zelf even moeilijk hebt?
Al moest ik kruipend eten pakken dan nog zou ik dat doen.
Denk echt dat je even serieus moet gaan praten dat jullie het wel samen moeten doen en dat jij het niet alleen kunt momenteel.














