Ik begin dit bericht met de mededeling dat ik natuurlijk meeleef met alle zwangere vrouwen onder ons. Het is een spannende tijd nu i.v.m de Corona situatie en veel onzekerheid.
Mijn vriend en ik hebben eind 2019 besloten dat we dit jaar graag willen beginnen aan de gezinsuitbreiding. Wij zijn sinds 2 maanden bezig met zwanger worden. Nu is dit niet gelukt wat natuurlijk ook normaal is maar toch heb ik verschillende emoties.
Ik ben aan de ene kant blij dat ik nog niet zwanger ben omdat ik niet weet of ik wel zwanger wil zijn in deze situatie. Ik lees overal dat je partner niet meer mee mag naar de verloskundige e.d en ik vraag me ook af hoe het zit met de zorg aangezien veel zorg nu uitgaat naar de Corona patiënten (wat ik ook volledig begrijp). En dan vraag ik me ook af moet ik dan nu wel zwanger willen worden? Ook omdat niemand weet hoe lang dit gaat duren. Ik vind het zo jammer omdat wij zo klaar waren voor ons eerste kindje en we het heel graag willen.
Ik hoor graag jullie mening over zwanger willen worden in de huidige situatie. Ik hoop natuurlijk dat de hele Corona situatie snel overwaait maar realistisch gezien kan dit nog lang aanhouden. Ik wil wel genieten van de eerste zwangerschap en geen zorgen hebben buiten de normale zorgen om. Wat is jullie mening?