9 Reacties

2 jaar geleden

Misschien ligt het aan mij maar ik vind dit niet echt een foto voor dit forum. Verder hoop ik dat je snel duidelijkheid krijgt via de huisarts

2 jaar geleden

Inhoud verwijderd : Jaleesa|Moderator

2 jaar geleden

Hoi tessa, het doet mij aan Angiokeratomen denken. Dit is een goedaardige huidafwijking die vrij makkelijk te verwijderen is. Ik vind je foto overigens netjes gemaakt maar als je je antwoord hebt zou ik vragen of hij verwijderd kan worden zodat het niet voor altijd op t internet staat. Heel veel succes bij je uitstrijkje!

2 jaar geleden

Reactie op AmberIvan

Inhoud verwijderd : Jaleesa|Moderator
Wauw.. heel volwassen.

2 jaar geleden

Ondanks dat ze zelf al weg is, heb ik toch maar even de foto gerapporteerd 😅

2 jaar geleden

Maar lieve mensen, ze zet in de titel er duidelijk bij dat er een foto bij zit. Als je er niet tegen kunt en dit geen foto voor hier vindt, waarom klik je het topic dan aan? TS heeft dit keurig aangepakt en de titel is duidelijk. Ik vind de foto overigens niet zo schokkend. Wat dat betreft zijn er nog veel ergere foto’s te vinden op dit forum… 😅

2 jaar geleden

Ik heb de foto verwijderd ☺️

2 jaar geleden

Ik zie geen foto, maar ik heb afgelopen februari ook een lisexisie gehad (pap3b, Cin3), maar daar was echt niks van te zien aan de buitenkant. Ik kan me voorstellen dat je geschrokken bent van die uitslag. Dat was ik ook. Mocht je willen praten over het hele traject rondom het bevolkingsonderzoek mag je me een berichtje sturen.

2 jaar geleden

Reactie op Ikwordmamavan2

Maar lieve mensen, ze zet in de titel er duidelijk bij dat er een foto bij ...
Nou precies wat ik dacht!