9 Reacties
3 jaar geleden
Reactie op ctjeee
Ja dat is zeker waar ! Nadat we de afspraak hadden gemaakt ging even door m ...
Bij ons is het inderdaad even de gehele ontwikkeling bespreken. Dat is meer dan wat er alleen in de overdracht besproken wordt.
Hoe is de taal ontwikkeling, is het al tijd voor zindelijkheid, dat soort dingen. Dat red je meestal niet in de overdracht.
Ik vind het heel fijn. Iedere 9/12 maanden ofzo. Even echt praten over je kind en wat er thuis gebeurt en wat de leidsters zien.
3 jaar geleden
Reactie op ctjeee
Oké haha heb jij enig idee wat ik kan verwachten ?
Ik had vorige maand een 10 minuten gesprekje van mijn dochter van bijna 3 en toen hebben we besproken dat we met zindelijkheid gaan oefenen dus heel fijn, nu hebben we thuis en op de opvang dezelfde aanpak.
Verder vertellen ze eigenlijk heel open hoe ze haar vinden op de groep! Wat Dame ook zegt, praat net even wat fijner dan die korte gesprekjes met overdracht.
Maar als er echt iets is, zullen ze niet wachten tot de 10 min gesprekjes maar dat tussendoor even bespreken. Dat hadden wij bijv. toen de oudste helemaal uit dr ritme was na de geboorte van de jongste
3 jaar geleden
Ik werk in de kinderopvang en dat is volkomen normaal! Elke opvang volgt een kindvolgsysteem. Wij moeten dus 1 in de zoveel tijd een gesprekje aanbieden. Ik geef altijd aan dat het een grote overdracht is en dat, als er echt wat is, ik dit uiteraard eerder zou melden! Het is vooral denk ik heel leuk en positief !














