Hey,
Zijn er 2 jarige waar maar 98 te groot of te klein voor was?
Skikleding komt weer in de aanbieding en ik zou graag voor mijn zoontje willen kopen voor volgend jaar. Hij is dan 2 jaar en 10 maanden.
Zou ik het redden met maat 98? Of durven jullie de gok niet te nemen?
Mijn zoontje is nu 2 jaar en 11 maanden en zit in maat 98/104 zal er dus om hangen maar niet elk kindje is even lang en zwaar dus is moeilijk te zeggen misschien.
Mijn zoontje is 1.5 jaar en gaat al richting maat 98. Het ligt echt aan je kindje, mijn zoon is altijd al groot geweest. Ik zou niet zo ver van te voren al kleding kopen eigenlijk
Ik heb al wel zomerkleding gekocht maat 98 en dat is nu nog iets te groot. Hij wordt in mei 2. Dat had ik er misschien even bij moeten zeggen.
Maar bedankt voor jullie reacties!!
Mijn zoontje is net 2 jaar en maat 98 begint al krap te worden.. maar hij is dan ook een grote jongen..
Als ik jou was zou ik een maatje groter bestellen... beter iets te groot dan te klein toch?
Mijn oudste zoon is nu 2 jaar en 8 maanden en gaat nu naar 104. Maar meestal heb je maat 98/104 die kan hij nog wel even aan. Alleen enkel maat 98 begint krapjes te worden
Gemiddeld passen de meeste 2 jarigen wel in 98. Die van mij is nu net 3 geworden en gaat richting 110, heeft best een tijd in 98 gelopen (kind eet nooit wat dus is een mager ding)
Ik zou sowieso nooit ver vooruit kopen, je weet nooit hoe snel/langzaam ze groeien