5 Reacties

vorig jaar
Vaak komt dit doordat het voedsel te snel door het maagdarmstelsel gaat waardoor dit niet de kans heeft om te kleuren van het gal. Daarom dat bijv diarree ook vaak veel lichter is. In het ergste geval is het een verstopping van je galwegen, maar aangezien je ook aangeeft dat hij buikgriep heeft klinkt het eerste meer aannemelijk. Beterschap met je zoontje!

vorig jaar
Kleurloze ontlasting kan wijzen op lever/galblaas klachten. Ik zou een foto maken en overleggen met HAP. Die kunnen altijd even meekijken en kun je ook je foto opsturen. Zit je niet onnodig in de wachtkamer en heb je toch je rust.

vorig jaar
Ja bij buikgriep is dat wel vrij normaal! Als het bijv over een week nog zo is zou ik bellen, maar voor nu is het volgens mij gewoon een normale bijwerking van groep. Heeft iets te maken met het spugen, dan komt er relatief veel gal in de maag en dus ook in de darmen en ontlasting.

vorig jaar
Reactie op ×Jon
Vaak komt dit doordat het voedsel te snel door het maagdarmstelsel gaat waa ...
Dit!
Hier zelf een keer gebeld vanwege stopverf ontlasting, maar was heel normaal na een buikgriep waarbij je diarree hebt of veel gal spuugt. Ontlasting kan dan niet kleuren. Mocht het niet overgaan, dan natuurlijk even de huisarts bellen.