Hoi dames,
Gisteren de 22-weken prik gehaald. Prik zelf stelde echt niets voor, het was al gedaan nog voordat ik het door had. Wel direct een zwelling zichtbaar en later een beurs gevoel. Nu een flinke, donker blauwe plek en flink veel spierpijn. Iemand tips heeft om dit snel weg te krijgen? Ik heb komend weekend een zwangerschapsshoot en het liefst eentje zonder blauwe plek 馃槀
-Admin-
Na lang wikken en wegen hebben we besloten om topics over vaccinaties, zowel coronavaccinaties als het Rijksvaccinatieprogramma, niet meer toe te staan. Wij merken dat deze topics veel onrust veroorzaken op het forum. Het is een erg gevoelige discussie, en wij denken dat het beter is als jullie je hierover laten informeren door professionals en mensen die hier echt verstand van hebben. Wij hebben onvoldoende kennis en tijd om alle bronnen en beweringen constant te checken. Daarom hebben wij ervoor gekozen om dit niet meer toe te staan. Voor meer informatie en voor al je vragen hierover kan je terecht bij je zorgverlener. We zullen de huidige topics hierover sluiten. Zo ook dit topic. Nieuwe topics over dit onderwerp, worden verwijderd.
Hier alvast enkele betrouwbare bronnen over kindervaccinaties:
https://rijksvaccinatieprogramma.nl/22wekenprikhttps://rijksvaccinatieprogramma.nl/vaccinatieshttps://rijksvaccinatieprogramma.nl/vaccinaties/vaccinatieschemahttps://rijksvaccinatieprogramma.nl/bijwerkingenhttps://rijksvaccinatieprogramma.nl/vaccinaties/twijfels
Lijkt er op dat er per ongeluk aan kleine adertje is aan geprikt. Deze injectie word intramusculaire (in de spier) gezet. Het kan soms gebeuren dat daarbij een klein adertje/ vaatje geraakt word. Niks ernstig, geneest vanzelf.
馃槻Mischien beetje make up zo'n camouflage stick ofzo? Mischien dat het dan wat minder zichtbaar word. 馃槙 het echt weg krijgen neemt denk ik wel wat meer tijd in beslag. Zou het iedergeval af en toe koelen. Mischien dat het daardoor ook wat afneemt.
Ja ik had ook een opgezwollen blauwe plek waar ik geprikt was. Niet zo erg als bij jouw 馃槄 Nu nog last, terwijl het al 10 weken geleden is. Waarschijnlijk een blauwe plek in de spier waar de prik is gezet, dat veroorzaakt pijn aldus iemand van de GGD. Alles voor het goede doel zullen we maar zeggen... 馃槙
Ik doe ook wel eens fotoshoots en elk pukkeltje in het gezicht en pluisje op de kleren haal ik weg in photoshop. Als je aangeeft bij de fotograaf van: "dit is een blauwe plek en hoort niet bij mij" dan ga ik ervanuit dat ze het voor je wegshoppen, is 2 seconden werk!