16 Reacties

4 jaar geleden

Zandbak, schommel, buitenspeelgoed ook al genoeg trouwens 🙈

4 jaar geleden

Klim driehoek, stapelstein stenen, wobbel, speel tent met tunnel (IKEA)

4 jaar geleden

Ik vind ervaringen/activiteiten ook vaak een leuk cadeau (om te krijgen en te geven). Zwemmen, opendag of evenemt (politie/brandweer//ambulance/gevangenis), bootje varen, kindeemuseum, peuterfilm in de bioscoop, blotenvoetenpad lopen. Zo heb ik nog vele andere ideeën!

4 jaar geleden

Ervaringen geven! Een plaatje oid inpakken daar betekenis aan geven, bijvoorbeeld: dagje kinderboerderij, picknicken in het park, boswandeling, speurtocht, bakmix om samen iets lekkers te bakken, etc

4 jaar geleden

Quadro voor buiten Micro step Duplo Brio Zandbak Instrumenten

4 jaar geleden

Scoot & ride step! Hier een succes bij mijn 2 jarige.. en de wobbel ook

4 jaar geleden

Onze dochter wordt donderdag 2 en ze krijgt van ons een leertoren van EtteTette, die je ook kunt uitklappen als tafeltje met stoeltje. Verder vragen we aan familie stoepkrijt, schoenen en kleding, Knutselspullen, een verkleedjurk en een badjasje.

4 jaar geleden

Werkbankje(hout) met gereedschap is hier erg in trek of een traptractor, (berg)skelter, loopfiets 2 wielen, step

4 jaar geleden

Ohh en als hij naar de psz gaat een beker, bakje, rugtas of een eigen koffer voor het logeren (hier gingen ze pas later logeren)

4 jaar geleden

Loco bambino, tasje met bijpassend bakje en beker, een potje, een pop, klimrek of glijbaan voor buiten, peuterzwemlessen, speeltentje, fiets met zijwieltjes, nieuw bed, duplo, duplo en nog eens duplo.

4 jaar geleden

Hier was de micro mini step de grootste hit!

4 jaar geleden

Watertafel. Tractor met aanhanger met boerderij dieren. Boerderij met dieren.

4 jaar geleden

Wobbel Voetbal met naam Elektrische auto Activiteiten koffer Klimrekje Ballenbad Glijbaan Stapelstein Wat ook heel leuk is met 2 jaar Nijntje museum!

4 jaar geleden

Hierbij wat ideetjes: Houten (knop) en legpuzzeltjes, zoekboeken/gepersonaliseerd boek zoals bijv: wat een pech mijn naam is weg, Grimm’s regenboog’, crayon rocks, abb. op tijdschrift Pippo, bellenblaasmachine, playdoh sets, Vtech piraten schip, dansende programmeer dino Vtech, skippybeest, speelkleed in een bepaald thema en daarbij bijpassend speelgoed, kinder bezem, kassa/boodschappen/winkeltje, poppenkast met diverse poppen, instrument(en), magnetisch visspel, bad/douche speelgoed bijv: badletters, bootjes etc. uitje naar een theatervoorstelling/show.

4 jaar geleden

Oja nog een kleine nabrander verkleedkleren vallen ook vaak in de smaak en een leuke variant hierop is een badcape/strand poncho met leuk thema en een knutselschort is zeker ook handig ;-) als je een kleine creatieveling in huis hebt. Ps: de crayon rocks zijn eigenlijk voor onder de 3 jaar…ivm kleine onderdelen, maar met toezicht kunnen kids daar wel mee experimenteren. Je hebt Playdoh/klei die geschikter is vanaf 2 jaar dit ivm eventueel in de mond steken. Tip!

4 jaar geleden

Thanks! Staan leuke dingen tussen , brengt mij weer op ideeën! 😊