9 Reacties

3 jaar geleden
Wij hebben een peuterbed van petit amelie met matras! Durf niet te zeggen welke precies.
Staat nu 2 jaar en wordt zometeen doorgegeven aan zijn zusje en kan nog goed 2 jaar mee! Hopelijk daarna ook weer 2 jaar voor de jongste.
Het is een prima bed, makkelijk in elkaar te zetten, goede levering. :)

3 jaar geleden
We hebben de Plume (wit) met matras. Heel eerlijk? Het ziet er super leuk uit en ons zoontje ligt er lekker in. Maar de kwaliteit valt echt heel erg tegen. We hadden een ledikant van bopita, daarbij vergeleken is deze van petit amelia écht waaibomenhout 😵💫
Het matras is super zacht. We hadden in het ledikant de himlavlav van de Ikea, super degelijk, stevig matras. Ook dan is het matras van petit amelie weer een contrast. Maar mijn zoontje lijkt het zachte wel lekker te vinden!
De lade hadden we erbij besteld, maar weer terug gestuurd. Is erg gammel en zit niet vast aan het bed (dit had ik niet zo begrepen), dus die staat altijd “scheef” onder het bed (tsja, natuurlijk geen wereldramp, maar ik kan daar niet tegen 🤦🏼♀️😂😂).
Over het algemeen wel tevreden, maar zou het niet nog een keer kiezen!


3 jaar geleden
Reactie op Susanne86
Het kraakt enorm ook. Als mijn dochter draait zit ik al rechtop in bed.
Oeh dit hadden wij ook! Maar verholpen door de schroeven wat losser te draaien van de latten bodem 😁 kraakt nog wel, maar niet meer zo erg dat ik recht overeind schiet in de nacht 😉💪🏻

3 jaar geleden
Bedankt voor jullie reacties! Voor ons nu wel duidelijk dat we op zoek gaan naar een ander bed.