7 Reacties

6 jaar geleden

Bij mij is dit ook ooit vastgesteld. Bij zwangerschap kantelt hij vanzelf de goede kant op. Kan alleen wat langer duren voor je een buikje ziet. Verder is het voor zover ik weet niet schadelijk:) 10 % vd vrouwen heeft dit

6 jaar geleden

Volgens mij is dat altijd, afhankelijk van je cyclus. Hij kantelt bv wat naar voren tijdens je ovulatie.. niks schadelijks aan hoor!

6 jaar geleden

Is verder niet erg, kan betekenen dat de echo's wat langer inwendig moeten, omdat ze het anders niet goed kunnen zien.. Bij mij wel iig. Na 12 weken trekt dit vaak weer recht. Niks om zorgen over te maken!!!

6 jaar geleden

Hierdoor was bij de 1e echo;(8 weken) niks te zien bij verloskundige. Zelfs niet inwendig. Bij gyn gelukkig wel!! Daarna nooit meer problemen gehad met echo's

6 jaar geleden

Is helemaal niet erg hoor! Heb ik altijd al gehad, naarmate je zwangerschap vordert kantelt je baarmoeder vanzelf wat naar voren (heb ik me laten vertellen door de VK). De baby ligt hierdoor in het begin wel 'dieper' in je buik. Het kan daardoor moeilijker zijn de baby in het eerste trimester goed te zien met een uitwendige echo (dan maken ze hem inwendig). Dat was bij mij overigens niet nodig, ondanks dat de baby diep in mijn buik lag was hij/zij op de echo goed zichtbaar, hoeft dus niet standaard zo te zijn. Niets om je zorgen over te maken hoor!

6 jaar geleden

Dit heb/had ik ook. Bij mij trok het niet helemaal recht en mijn baarmoedermond stond nog verder naar achter gekanteld ten opzichte van mijn naar achter gekantelde baarmoeder, hier heb ik helemaal geen last van gehad, alleen het inleiden van mijn bevalling was wat lastig. Maar ook dat is uiteindelijk gelukt. Tijdens de bevalling is het helemaal goed gekomen. En de kans is natuurlijk groter dat een bevalling spontaan op gang komt en ook dat je baarmoeder vanzelf goed gaan staan.

6 jaar geleden

Die van mij stond naar rechts, eerste keer echo was t moeilijk te vinden. Schrok wel. Inmiddels niks meer van te merken...