24 Reacties

4 jaar geleden

Ik vind little dutch speelgoed erg leuk en mn dochter ook. Ook leuk betaalbaar tweedehands te vinden.

4 jaar geleden

Ik ben er totaal niet bekend mee, maar wat ik vaak voorbij zie komen is Holztiger:)

4 jaar geleden

Wij hebben ook wel wat houtenspeelgoed in huis, van alles wat. Houten gekleurde blokjes kan je ook mooi mee tekenen op de muren. Heb je geen potloden voor nodig... Wij hebben ook de beruchte speelbogen. Peuter van 2,5 jaar kan er nog steeds niets mee. Ja als tunnel voor zijn trein, verder komt hij niet.

4 jaar geleden

Wij hebben ook wel wat houtenspeelgoed in huis, van alles wat. Houten gekl ...
Deze bedoel ik

4 jaar geleden

Wij hebben Grimms en ander duurzaam speelgoed. Ik merk dat ze er heerlijk mee spelen totdat er keuze komt tussen dit ‘goede’ speelgoed en plastic speelgoed met felle kleuren zoals Duplo en zo. Dan gaan ze bij mij steeds voor het plastic spul en ligt het houten speelgoed te verstoffen. Soms wordt het na een tijdje dan wel weer gepakt icm andere dingen. Greentoys heeft trouwens leuke onverwoestbare dingen van gerecycled plastic. Minder mooi dan Grimms, maar wel duurzamer en hier al jaren een groot succes. Houten treinbaan, Kapla en Haba knikkerbaan blijven trouwens ook favoriet.

4 jaar geleden

Ik heb een houten rammelaar en bijtring. Is van een kleinschalig webshopje en je kan het helemaal zelf samenstellen qua kleuren. De kralen zijn vrij van schadelijke stoffen en het hout is onbehandeld etc. Ook niet duur! De rammelaar was maar 10 euro 🥰

4 jaar geleden

Ik heb een houten Brio-trein geërfd. Ben ik erg blij mee. Nog niet in gebruik.

4 jaar geleden

Ik heb veel houten speelgoed voor mijn zoon. Maar niet per se van een specifiek merk, gewoon vanalles wat. Ook niet alles is duur en toch leuk en degelijk.

4 jaar geleden

Grimms staat hier ook op m'n lijstje. Verder hebben we van allerlei merken hout speelgoed, ook HEMA en IKEA. Zo zie ik vaak creaties met magnatiles en grimms. Zou willen dat ik dat had als kind 😍 Verder willen we ook een houten binnen mini klimrek halen als onze zoon twee word. Hij krijgt nu voor z'n eerste verjaardag een wobbel.

4 jaar geleden

Ik vind little dutch speelgoed erg leuk en mn dochter ook. Ook leuk betaalb ...
Dat poppenhuis van hun is echt heel erg leuk! Zag het op insta voorbij komen. Het is dat ik geen meisje heb haha

4 jaar geleden

Grimms staat hier ook op m'n lijstje. Verder hebben we van allerlei merken ...
Aanstaande zaterdag zijn er hele goedkope klimrekjes bij de aldi

4 jaar geleden

Dat poppenhuis van hun is echt heel erg leuk! Zag het op insta voorbij kome ...
Hun werkbank en garage zijn anders ook wel aanraders.

4 jaar geleden

Reactie op Bowie123

Aanstaande zaterdag zijn er hele goedkope klimrekjes bij de aldi
Wow bedankt voor de tip! Meteen het krantje opgezocht. M'n man mag die dus gaan halen 🤣

4 jaar geleden

Reactie op Meringue04

Hun werkbank en garage zijn anders ook wel aanraders.
Ja die garage is heel leuk! Die werkbank is te groot voor hier, had wel van een ander merk gereedschap gezien. Kan het wel opzoeken welke het was :)

4 jaar geleden

Dat poppenhuis van hun is echt heel erg leuk! Zag het op insta voorbij kome ...
Want...?

4 jaar geleden

Nog een tip van flip: babydump heeft 20% korting op alles van little dutch

4 jaar geleden

Reactie op Ama Ryllis

Want...?
Ik had in m'n hoofd dat hij geheel roze was, maar die nu dat hij blauw is. Dus deze kan wel. Ik kan daar op aangevallen worden maar als ik een poppenhuis koop dan wil ik hem wel in een unisex kleur en niet geheel roze.

4 jaar geleden

Ik had in m'n hoofd dat hij geheel roze was, maar die nu dat hij blauw is. ...
Ik ben ook van unisex... wedden dat er 1 of 2 schattige prinsessenmeisjes uit mij gaan komen 🤣 Dat worden glitters en haren vlechten haha. Niet erg hoor.

4 jaar geleden

Ik had in m'n hoofd dat hij geheel roze was, maar die nu dat hij blauw is. ...
Ach, wij hebben helemaal geen poppenhuis want 2 jongens (loedermoeder 🙋‍♀️) Neemt niet weg dat ze er op het kdv er onwijs leuk mee spelen.

4 jaar geleden

Ach, wij hebben helemaal geen poppenhuis want 2 jongens (loedermoeder 🙋‍♀️ ...
Precies, dat!