24 Reacties
2 jaar geleden
Volgens mij is er inderdaad niet veel voor, maar in ieder geval zure dingen vermijden. Dat kan pijn doen aan de wondjes. En misschien een zetpilletje als hij er echt veel last van heeft?
2 jaar geleden
Beetje gek, maar weet nog dat mijn zoontje wel op zo'n cracotte achtige cracker sabbelde..dat wordt dan zacht en kreeg hij toch iets binnen. En ik had yoghurt ijsjes gemaakt.
Drinken is het belangrijkste in ieder geval! Gaf ook wel eens een koud nat washandje zodat hij dat ter verkoeling kon sabbelen en ook weer wat extra vocht binnen kreeg.
In het begin had ik helemaal niet door dat hij blaasjes in zijn mond had en ik mij afvragen waarom hij ineens zo verdrietig werd van kiwi pff wat voelde ik mij schuldig dat ik dat had gegeven, was lekker zuur/pijnlijk natuurlijk 🙄
2 jaar geleden
Reactie op Poekie
Beetje gek, maar weet nog dat mijn zoontje wel op zo'n cracotte achtige cra ...
Oeeh kiwi! Jaa dat is super zuur 🙈 Hier hadden we het ook niet door dus we snapte er echt helemaal niks van waarom hij steeds zo overstuur was. Vreselijk. Koud washandje is een goeie ja! Dat zal hij wel fijn vinden
2 jaar geleden
Denk dat er niet veel aan te doen is. Ons zoontje had dat ook toen ie ongeveer 1,5 jaar oud was. Hij at en dronk toen minder goed door de blaasjes. Was heel sneu. Duurde een paar dagen en toen ging het weer weg. De blaasjes op zijn beentjes, voetjes en handjes hielden wel iets langer aan
2 jaar geleden
Ohhh was een ellende is dit heh!
Onze zoon was ook 1,5 en kon helemaal niets meer eten. Drinken alleen met heel verl tranen. We hebben toen heel veel pakken groeimelk gekocht en hem volledig op groeimelk gezet, dit zodat hij toch een hoop vitamine en mineralen binnen kreeg en het iets was wat een beetje vulde.
Verder geen tips behalve: veel knuffels, veel leuke filmpjes ter afleiding en de maximale dosis paracetamol (wij mochten dit toen zelfs nog wat verhogen).
Bij jeuk aan handen en voeten kun je nog een havermout badje doen. Maar hier zat het alleen volledig in en rond zn mond.
2 jaar geleden
Reactie op MrsFlamingo
Ohhh was een ellende is dit heh!
Onze zoon was ook 1,5 en kon helemaal nie ...
Die groeimelk gaven we super koud. Dat verkoelde!
2 jaar geleden
Reactie op N1a
Fruit of yoghurt ijsjes was de oplossing voor ons. En meerdere flesjes koud ...
Hier was fruit echt de hel, zijn hele mond lag open dus het zuur van het fruit deed hem mega zeer. Zowel huisarts als cb gaven aan absoluut geen fruit te geven.














