7 Reacties

11 maanden geleden

Eh, hier kun je niets aan doen. Je leert als mens van elk moment. Als je dochter ziek wordt dan werkt haar lichaam het er zelf wel uit. Relax ☺️

11 maanden geleden

Hier laatst ook gehad, dochter vond het heerlijk 🤣 De brokken zaten er al in 🤮🤢 ze heeft er niks aan over gehouden. Ik zou lekker genieten vanavond!

11 maanden geleden

Ze zullen nog wel vaker iets in de mond stoppen want niet de bedoeling is😉 geen zorgen, vanavond lekker gaan eten.

11 maanden geleden

Reactie op Bobbi1

Ze zullen nog wel vaker iets in de mond stoppen want niet de bedoeling is😉 ...
Eens. Zo had mijn oudste toen ze 2 jaar een uit de tuin geviste kattendrol in haar mond 🤢

11 maanden geleden

Bedankt voor jullie reacties 😃

11 maanden geleden

Geen zorgen hoor! Een lichaam (ook van zo'n kleintje) kan echt meer hebben dan we soms denken. En tja, in het ergste geval werkt het zich eruit, maar dat zal dan binnen een paar uur zal zijn zeker na inname.

11 maanden geleden

Ons zoontje heeft laatst ook melk gedronken die blijkbaar al langer stond. ‘s Avonds laat een fles gemaakt en mijn vriend heeft hem die ‘s morgens gegeven. Hij moest er wel van overgeven, maar daar bleef het bij.