3 Reacties

4 jaar geleden

Wat bij mijn dochter hielp was Hepar water gebruiken, maar dat was op advies van de kinderarts. Dit water heeft een hoog zoutgehalte en gebruik je dus best onder medisch advies. Ik mocht het niet bij elk flesje gebruiken en ook niet te lang. Verder heb ik ook probiotica gegeven, dat was Decola Flora Tonic junior. Om haar wat te verlichten, gebruikte ik ook af en toe glycerine suppo's. Succes !

4 jaar geleden

Reactie op Bandarama

Wat bij mijn dochter hielp was Hepar water gebruiken, maar dat was op advie ...
Ik was even gestopt met mijn protectis druppels want die kreeg hij nog elke dag... Zou ik morgen terug beginnen met de vitamintjes of zou het de huidige situatie nog erger maken?

4 jaar geleden

Reactie op Eyrizu

Ik was even gestopt met mijn protectis druppels want die kreeg hij nog elke ...
Ik denk dat je best even contre opneemt met je kinderarts of huisarts daarvoor. Maar volgens mij kan het eigenlijk geen kwaad... Dat is ook gewoon probiotica en vit D he