62 Reacties

9 maanden geleden
In het begin hadden wij 1 paar schoentjes en 1 paar leren slofjes, tot hij echt goed kon lopen, en ook buiten veel begon rond te rennen, waardoor zijn schoentjes wel regelmatig echt nat of vies werden, toen hebben we een reservepaar gekocht. In het begin vonden wij het echt nog niet nodig, ze groeien er zo snel uit idd!

9 maanden geleden
Onze dochter kreeg afgelopen februari haar eerste echte schoenen. Na letterijk 2-3 maand was ze eruit gegroeid. Gezien het weer vond ik een reserve paar wel lekker dus heb via Vinted nog een extra paar gekocht als reserve. Nu in de zomer heeft ze maar 1 paar zomerschoenen (sandalen) en die heeft ze vaker niet aan dan wel 😂 straks in de winter gaan we denk ik weer voor 1 nieuw paar schoenen en daarnaast lekker laarzen, die heeft ze ook graag aan.
Kortom; ja ik vind een reserve paar handig maar wel een beetje wisselend per seizoen waar ik de voorkeur aan geef

9 maanden geleden
Wij hebben 2 paar schoenen. Dochter is 13 maand. En wandelde flink wat af. Ze kiest elke dag zelf welke kleur ze aan wil😂

9 maanden geleden
Hier ook telkens maar 1 paar schoenen per maat voor onze oudste zoon. Ze gaan snel stuk, zijn voeten groeien niet super snel. Maar vind het zonde om veel paar schoenen te kopen. Wij kopen ook nog alleen maar barefoot schoenen dus die zijn dan ook nog weer een tikje duurder..

9 maanden geleden
Wij hebben altijd een paar gympjes met daarbij een seizoensgebonden paar. Dus of laarsjes of sandaaltjes.

9 maanden geleden
Wij hebben meestal 2 tot 3 paar per maat. Vaak wat goedkopere schoentjes die echt vies mogen worden bij opvang etc. en nog 1 of 2 paar gewone schoenen. Sommige maten heeft hij ook 4 paar van. Slippers en regenlaarsjes hebben we daarnaast nog extra. Meeste maten doet hij 2-3 maanden mee 😊.
Vriend en ik zijn allebei schoenengek dus onze zoon heeft een behoorlijke schoenencollectie 🥲

9 maanden geleden
Wij hebben 1 paar schoenen. In de winter laarzen erbij en in de zomer crocs en sandalen erbij.