4 Reacties

2 jaar geleden

Hooi, ons dochtertje van 5 jaar heeft vandaag ook te horen gekregen dat ze henoch schonlein heeft. Nog meer mensen ervaring hiermee? Hoe is het bij jullie gegaan?

2 jaar geleden

Mijn man heeft dit als kind gehad. Aangezien ik hem pas leerde kennen toen hij al in de 30 was weet ik er ook niet helemaal het fijne vanaf. Hij was iig onder de 10 toen hij de diagnose kreeg. Hij mocht toen ook niet meer naar judo. Verder is hij wel altijd (nog steeds) extra alert als hij koorts heeft. Maar verder nooit last meer van gehad. Hij krijgt wel elk jaar preventief de griepprik, vanwege de henoch schonlein. Verder is ie prima gezond.

2 jaar geleden

Reactie op Michhniya

Hooi, ons dochtertje van 5 jaar heeft vandaag ook te horen gekregen dat ze ...
Mijn zoontje van 7 heeft het ook sinds vorige week. Eerst leek het redelijk mee te vallen met zere gewrichten en wat vlekjes, maar in de loop van de week werden de buikpijnen zo erg (lees gillen en schreeuwen van de pijn) dat hij vrijdag opgenomen is. Hier heeft hij diclofenac extra gekregen en sinds zondag een prednisonkuur. Gelukkig mochten we maandag naar huis en lijkt de buikpijn een stuk minder nu. Wel heeft hij hele zere voeten (ook bijna blauwe plekken en jeuk) en had hij het net even over buikpijn. Nu met paracetamol weer aan het slapen. Hoe is het met jou dochtertje?

2 jaar geleden

Mijn broertje heeft het gehad toen hij een jaar of 6 was. Dat is inmiddels bijna 30 jaar terug, maar ik weet nog dat hij zere stijve benen met kleine vlekjes had en een dag in het ziekenhuis heeft gelegen. Hij heeft er in elk geval niks aan overgehouden.