6 Reacties

5 jaar geleden

Het doet vrij veel pijn hoor! Dat is echt wel normaal, alles is daar zo gevoelig. Het kan zelfs een beetje gaan bloeden. Dus zou je geen zorgen maken. Morgen is het weer over!

5 jaar geleden

En zodra de wee毛n eenmaal zijn begonnen voel je niets meer van inwendige onderzoek. Wee毛n overtreffen elke pijn.

5 jaar geleden

Merci voor de geruststelling, ik begon mij al voor te bereiden op een dubbel pijnlijke bevalling 馃檲

5 jaar geleden

Ik vind dat ook echt wel heel erg zeer doen hoor, en ben van mezelf ook echt niet kleinzerig. Maar weet nog van mijn vorige zwangerschap dat het tijdens de bevalling minder zeer doet dan wanneer alles nog rustig is.

5 jaar geleden

Bij de zwangerschap van onze dochter ook een inwendig onderzoek op 37 weken. Ik vond dit ook pijnlijk. Maar dit was normaal ( zei de gynaecoloog) omdat alles opgezwollen is. Je nadert ook het eind van je zwangerschap dus je lichaam bereid je voor. Je baarmoederhals kort in en verweekt dus alles is gevoeliger.

5 jaar geleden

Ik heb alleen tijdens de bevalling inwendige onderzoeken gehad, om de ontsluiting te meten, maar dit vond ik totaal niet pijnlijk. Dus misschien is het voor de bevalling pijnlijker?