7 Reacties
2 jaar geleden
Wij hebben een angeltech kindertablet. Zoontje is 3 jaar en mag incidenteel er op. Voordeel is dat er echt een hele kinderomgeving op zit en als hij iets wil downloaden kan dit alleen met onze toestemming. Wij kunnen ook een tijd instellen en vergrendelen via onze telefoon.
2 jaar geleden
Als je een samsung tv hebt kan je misschien voor samsung tablet kiezen, makkelijk met koppelen etc. Verder vind ik android makkelijker. Misschien kan je daar op letten. Wij hebben trouwens een lenovo maar die vind ik toch wel tegenvallen 馃檲 was ik maar voor de samsung weer gegaan 馃槀
2 jaar geleden
Reactie op DiamondR
Onze kinderen hebben gewoon ipads. Deze gaan lang mee mits ze er zuinig mee ...
Dit bij ons ook.
Wij hebben zelf iPhones, en met een family account kunnen we veel betaalde apps zowel op tablet als telefoon downloaden (niet allemaal hoor). Fijn als we een keer onderweg zijn. Maar dat is wel echt een voordeel. Als je thuis een ander merk telefoon hebt kan je daar even naar kijken (weet niet of bijvoorbeeld Samsung dit ondersteunt)
Ik vind het dus vooral handig om een zelfde apparaat als de rest van de apparaten in huis te kiezen in dit geval.














