Hoi,
Hoort dit bij slaap regressie 24 maanden ?
* minder willen eten en drinken ( hij heeft al arfid dus dit is nog moeilijker nu)
* bij middag dut gillen , krijzen helemaal overstuur zijn
( hij slaapt nu nog gebeurd nooit, viel heel laat in slaap )
* moeier zijn en veel jengelen overdag .
Ik weet niet wat er nog meer bij hoort maar als dit het is jeetje heftig !!
Normaal maak ik hem voor 3 uur wakker , hij gaat 12 uur na bed en slaapt tot 2 als hij echt moe is tot 3)
Maar nu was het heel erg verzetten en gillen en noem maar op,viel kwart over 1 in slaap, tegen 2 uur weer hevig wakker worden en slaapt nu in grote bed. Krijgen hem niet wakker, maar laten slapen nu ?
Ach wat sneu!! Hier 23 maanden en deze week ook exht veel jengelen, brullen om alles, nee bij alles.. echt intens moeilijk. Slapen wisselt overdag ook. Vandaag weer heel.moe. zoekt ook veel aandacht.
Ik denk ontwikkelingssprongetje hier.
Ach wat sneu!! Hier 23 maanden en deze week ook exht veel jengelen, brullen ...
Nou ben er vanmiddag achter gekomen dat hij ook nog eens verhoging heeft . Dus of er ook kiezen doorkomen geen idee, hij is niet zichzelf in iedergeval.
Al bij iemand bij wie het beter gaat? Hier 5 weken verder en het is nog steeds een ramp. Wil overdag en in de avond niet meer slapen en in de nacht helemaal overstuur wakker worden. O ja en slaapt alleen bij ons馃ゲ
Al bij iemand bij wie het beter gaat? Hier 5 weken verder en het is nog ste ...
Overdag veel krijzen met na bed gaan... zich verzetten 馃檮 en word niet vrolijk wakker ,huilend. Hoort dat er ook bij ??? Gisteren avond ander half uur gillen en verzetten ook en vanavond rustig.