16 Reacties
3 jaar geleden
Niet kamperen 🤣🤣 of met een camper / caravan denk ik!
Wij gaan heel bewust naar een appartement in de middle of nowhere in Italië.
3 jaar geleden
Oef lastig! Ik zou even zo snel geen oplossing weten voor het in slaap komen savonds, maar is het misschien mogelijk om overdag wat meer bij te tanken? Een extra dutje of rustmoment in de tent of anders in de wandelwagen oid?
Ik heb zelf nog geen ervaring want we durven het nog niet zo aan met onze kleintjes, ook om deze reden 😅
Zou misschien een muziekje op de achtergrond helpen om de herrie weg te filteren? Ik roep ook maar wat 🙈
3 jaar geleden
Hi, slaap je in een tent of caravan? Wij zijn nu 3 jaar achter elkaar met een tent gaan kamperen ( zoon nu 3,5 en zoon nu 20 mnd) ( nu nog een baby erbij van 6 weken) maar die ervaring heb ik nog niet. Wat mijn ervaring is, de eerste paar avonden is het hard werken, veel bij liggen boekjes lezen ect… en idd een stuk later naar bed dan thuis ( overdag wel een dutje) wij hebben een 2 persoonsbed en aan beide kanten een camping bedje. Onze baby slaapt bij ons in bed. Weet niet of het helpend is, mijn advies; een stukje later naar bed, overdag dutjes doen. Als mijn jongens in de voortent of juist voor de tent bij kaarslicht lekker aan t spelen zijn kan ik daar enorm van genieten! Dan maar later naar bed, geen strijd is wel zo fijn ;)
3 jaar geleden
Tijdens onze vakantie (dochter 1 jaar) lukte het vaak pas om rond 21.30 echt te slapen, en dan overdag een dutje extra. Soms rond 17.00 uur bijvoorbeeld nog even 45 minuutjes. Niet super praktisch maar toen ik me erbij neergelegd had was het eigenlijk ook wel gezellig dat ze nog zo lekker aan het spelen was ‘s avonds. Eenmaal thuis zaten we ook zo weer in het normale ritme gelukkig ☺️
3 jaar geleden
Ik zou ook witte ruis proberen en de tijd nemen, lekker bij haar komen liggen. Afbouwen, knuffelen, weet ik wat.
De hele omgeving is anders, dus los van de geluiden voelt ze zich misschien ook wel minder veilig en dan is je overgeven aan slaap moeilijk.
3 jaar geleden
Reactie op wave
Bedankt allemaal, ik moet mijn verwachtingen volgens mij gewoon aanpassen : ...
Dat laatste werkt áltijd 😉 Ik heb vorige maand met onze dames (3jr en 15mnd) gekampeerd en ik ging er vooral de eerste nacht even bijliggen. Onze jongste sliep ook vrij makkelijk, maar de oudste vond het ook wat lastiger. Ze heeft dat weekend ook bij mij in de slaapzak geslapen ipv in haar eigen.
3 jaar geleden
Wij hebben een paar weken geleden gekampeerd in een tent met onze kids van 17 maand en 10 weken. De oudste had moeite om in slaap te komen s avonds en daar hebben we idd bijgelegen, extra voorgelezen en uiteindelijk in m’n armen in slaap laten vallen en toen in dr eigen koepeltje gelegd. White noise aan.
De eerste nacht sliepen ze tot 6 uur, en toen dachten we, chill, uitgeslapen! Helaas werden ze de volgende ochtend om 5 uur wakker 🤷♀️ Go with the flow
3 jaar geleden
Dit is ook precies waar ik 'bang' voor ben met onze jongste van 2 jaar. Wij gaan voor de eerste keer met z'n viertjes kamperen dit jaar. En ik zit me nu al te bedenken hoe we dat gaan doen met het middagslaapje en de nachten, vooral met die temperaturen die ze voorspellen volgende week... 🥵
Zelf dus geen ervaring, maar ik denk dat de beste tip is om het los te laten. Zoals je zelf zegt; go with the flow. 😄
Ik neem die tip zelf ook mee haha! Fijne vakantie nog verder! 😊
3 jaar geleden
Heel herkenbaar! Onze dochter van toen bijna twee ging ook heel slecht slapen in de tent (nu is ze bijna 4 en gaat het prima)
Uiteindelijk zijn we vooral een beetje streng geweest. Eerst nog even een extra knuffeltje geven en boekje lezen e.d. Maar uiteindelijk gewoon steeds weer neergelegd en de tent uitgegaan. Hielp iets, maar niet heel erg. En ‘s middags maar wat langere dutjes (al werkte dat misschien ook juist averechts..)
Niet dé tip dus.. maar wel herkenning. Hopelijk kunnen jullie wel genieten van de vakantie! (Je hoopt natuurlijk op nog eventjes tijd voor jezelf ‘s avonds) fijne vakantie!
3 jaar geleden
Wij hebben vorig jaar gekampeerd met onze dochter van 9 maanden en dit jaar gaan we met haar zusje van 8 weken erbij. Wel met een caravan.
Mijn tip is het ritme van je kindjes volgen en het 'thuis ritme' even loslaten. Op vakantie is alles anders😒, dat geldt voor kindjes ook. Lekker genieten van het samen zijn. Als er een lastige avond bij zit, extra knuffelen en go with the flow inderdaad.
Voor ons heeft het zo goed gewerkt en eenmaal thuis zaten we gelijk weer in 'ons ritme'
Heel veel plezier!
3 jaar geleden
Reactie op Liefdedatbenjij-24
Wij hebben vorig jaar gekampeerd met onze dochter van 9 maanden en dit jaar ...
😒--> geen idee wat die in mijn berichtje doet 😅














