14 Reacties

9 maanden geleden

Gewoon normale borden? Mijn 1 jarige dochter krijgt haar diner nu op een taartbordje, maar straks op een ontbijtbord of gewoon dinerbord.

9 maanden geleden

Lässig en Beaba hebben beide een lijn van glazen kinderservies met een siliconen antisliplaag.

9 maanden geleden

Onze zoon eet sinds 6 maanden mee van normaal servies. Gaat prima :)

9 maanden geleden

Hm home heeft een leuke lijn, ook in hondjes variant

9 maanden geleden

Gewoon RVS? IKEA heeft dat denk ik Kan stuiteren en alles Hier eet ze van normaal servies en soms droog eten in een plastic bakje

9 maanden geleden

Wij hebben het emaille servies van dille & kamille.

9 maanden geleden

Emaille! Ook heel goed vintage en tweedehands verkrijgbaar. Er staat altijd dat het niet in de vaatwasser kan, maar dat kan prima, wij doen dat gewoon.

9 maanden geleden

Reactie op HelloRose

Gewoon RVS? IKEA heeft dat denk ik Kan stuiteren en alles Hier eet ze va ...
Ja hier eet ze nu ook van gewoon servies, maar ik voel me een beetje schuldig dat al haar prinsessenborden naar de kringloop gaan en er alleen saai servies overblijft. Ik zal eens kijken bij Dille en Kamille

9 maanden geleden

Heel simpel en een beetje saai: een willekeurig bord uit de kast.

9 maanden geleden

Ja hier eet ze nu ook van gewoon servies, maar ik voel me een beetje schuld ...
Misschien zelf borden schilderen samen?

9 maanden geleden

Ja hier eet ze nu ook van gewoon servies, maar ik voel me een beetje schuld ...
Mijn zoontje vindt het juist cool dat hij van een grote mensen bord mag eten. Dus het hoeft zeker niet zielig te zijn.

9 maanden geleden

Als baby legden wij het eten direct op de tafel. Als kindje wat ouder is kun je ook langs de kringloop en daar aardewerken servies halen. Dan is het niet zo jammer als het kapot gaat.

9 maanden geleden

Ons zoontje van 1,5 is nog steeds geneigd zn bord op de grond te schuiven als hij genoeg heeft, dus wij gaan echt nog niet voor aardewerk… hij mag dan weer wel helpen de vaatwasser uitruimen maar dat gaat dus weleens mis dus al meerdere borden gesneuveld 😂 Wij hadden een mooi houten bord voor hem, maar ook dat wist hij stuk te krijgen (randje afgebroken). Nu heeft hij een RVS-bord dat we ooit voor kamperen gekocht hadden. Dus camping-servies kun je ook naar kijken.