18 Reacties
4 jaar geleden
Welke zalf heb je? Ik kreeg toen Fucidin. Werkte hier heel goed.
Daarnaast goed handen wassen na het smeren, niet aankomen en een aparte handdoek gebruiken voor de plek krentenbaard en de rest van het lichaam. T is zo vreselijk besmettelijk 😩
4 jaar geleden
Meng 1 theelepel kurkuma met 1 eetlepel kokosolie en dep het mengsel op de aangetaste plekken. Dek het dan af met een niet-klevend verband omdat kurkuma vlekken in de kleding kan achterlaten. Spoel het na een paar uur af en breng het opnieuw aan totdat het genezen is.
Heeft hier supergoed geholpen. Plus gember in je dieet!!
4 jaar geleden
Ah dat is echt sh*t!
Ik werk op een kdv en heb weleens kindjes gehad die een (sommige meerdere) antibioticakuur moesten krijgen (drankje) omdat zalf idd niet werkte. Meestal bij kindjes met gevoelige/eczeem huid.
Dus dat is echt wat drastischer maar was echt nodig, ging dan vaak ook om heel heftige plekken over het lichaam.
Maar dat werkte uiteindelijk wel!
4 jaar geleden
Wij hebben dit met onze dochter ook gehad. Na 2 antibiotica kuren via een drankje en verschillende zalfjes heeft de dokter een kweek gemaakt van de grote wond/blaar en daaruit bleek dat deze resistent was tegen deze antibiotica. Nadat we een nieuwe kuur (drankje) hadden gekregen werd het eindelijk beter!
Ik zou dit een adviseren. Verder smeerde we alleen zinkzalf om de plek te laten indrogen.
Hopelijk gaat het snel beter!
4 jaar geleden
Oh wat vervelend. Onze dochter heeft een tijd geleden ook zeer hardnekkige krentenbaard gehad. Eerste kuur was met die zalf die hieronder ook al is genoemd. Dat werkte enigzins maar na het einde vd kuur kwam het gewoon weer terug. Toen antibiotica gekregen middels een drankje. Werd er wel stukken minder van maar de huid rondom haar mond bleef onrustig. Een paar weken later had ze ineens een flink ontstoken vinger, bleek veroorzaakt door de krentenbaard... Weer dat zalfje gesmeerd op de vinger en rondom de mond en toen ging het eindelijk weg. Denk dat ze er zo'n 3 maanden zoet mee is geweest.
3 jaar geleden
Hoe is het bij jullie allemaal goed gekomen?
Ik zit nu in hetzelfde schuitje. M’n dochter zit er helemaal onder op haar lijfje en antibiotica en zelf helpt niet. Morgen maar weer de huisarts bellen….
3 jaar geleden
Reactie op Meandu2452
Hoe is het bij jullie allemaal goed gekomen?
Ik zit nu in hetzelfde schuitj ...
He wat vervelend!
Hier bleek het achteraf naast kort krentenbaard om eczeem te gaan. Dus daar hebben we zalf voor gekregen en binnen een paar weken was het weg.
Mijn tip is laten doorverwijzen naar de kinderarts, want die weet het beter dan je huisarts. Succes!
3 jaar geleden
Reactie op E1987
He wat vervelend!
Hier bleek het achteraf naast kort krentenbaard om eczeem ...
Thnx voor je reactie. M’n dochtertje heeft idd ook eczeem. Maar nu is het overduidelijk Krentenbaard. Ze zit er helemaal onder.
En wat doet de kinderarts dan anders dan de huisarts?














