10 Reacties
3 dagen geleden
Wij hebben die van de Hema voor onze zoon van drie en hij slaapt er prima op.
3 dagen geleden
Ik heb die van de Hema en ik vind hem snel slecht worden (wat ik misschien had moeten verwachten bij de prijs). Hij is matig gevuld,waardoor je dus alsnog snel heel laag/plat ligt. Zou n niet aanbevelen
3 dagen geleden
Ps. O Sorry ik denk dat ik het peuterkussen heb, niet het kinderkussen dat jij noemt. Maar goed, weet niet of dat qua kwaliteit echt anders is
3 dagen geleden
Wij hebben het peuterkussen ook gehad en dat is inderdaad een stuk dunner. De kindervariant blijft wel wat dikker. Maar zeker bij zo'n kleintje ben ik van mening dat het juist nog geen heel dik kussen hoeft te zijn.
3 dagen geleden
Reactie op Rozyposy
Hier hebben ze ook die van Cloudkiddo. Zou zelf ook wel 1 willen bestellen ...
Maar met oog op de toekomst, zou ik dan niet beter direct een cloudpillow ipv cloudkiddo kunnen bestellen voor mijn zoon? Als je hem toch zelf zo dik of dun kan maken naar eigen wens?
3 dagen geleden
Reactie op Happymealtje
Maar met oog op de toekomst, zou ik dan niet beter direct een cloudpillow i ...
Durf ik niet te zeggen, maar de cloudkiddo is volgens mij tot 12 jaar (even uit mijn hoofd). Je krijgt er een zakje met extra vulling bij en ieder jaar dat het kind ouder wordt, moet je dan een handje van die vulling toevoegen zodat het kussen de juiste hardheid heeft voor de leeftijd.
3 dagen geleden
Reactie op Rozyposy
Durf ik niet te zeggen, maar de cloudkiddo is volgens mij tot 12 jaar (even ...
Ohh dat klinkt goed. Ik ga eens kijken, dank!














