15 Reacties
vorig jaar
Onze peuter slaapt ook niet meer in een slaapzak maar onder een slaaptunnel, dan kan hij het dekbed niet aftrappen. Dan een dekbed en daarover nog een deken van Witlof. En die zijn ook heel fijn die gaan om de matras heen.
Geen tip voor een slaapzak dus maar dit is hoe wij het aanpakken.
vorig jaar
Mijn dochter slaapt wel onder haar dekbed, maar heeft dat de afgelopen maanden niet gedaan. Niet omdat ze niet wilde, maar omdat ze het warm had in haar fleece onesie (maar die absoluut niet uit wilde want van Frozen). Pas sinds haar slaapkamer 16graden is, ligt ze weer onder de deken.
Weet niet hoe warn de kamer van je zoontje is, maar misschien helpt dit?
vorig jaar
Reactie op daantjebanaantje12
Hier tot 130 of 160 cm..
vorig jaar
Puckababy Kidz. Heeft geen mouwen maar de teddy variant is wel lekker warm en lang
vorig jaar
bedankt allemaal voor de snelle reacties! Kamer is nu 17 graden dus hij heeft echt wel wat meer nodig dan een pyama.
Dat instoppen weigert ie al, ik dacht eerst, komt natuurlijk omdat het dekbed nog koud is, dus ik zelf dat dekbed opwarmen maar ook toen wilde hij het NIET MAMA😅
ik ga eens op de sites kijken of inderdaad onze huidige slaspzakken onderaan openknippen / langer maken. Dank!














