Hoi allemaal!
In januari verwachten wij ons tweede kindje. Nu wil ik onze eerste dochter van 2,5 dan graag een pop of knuffelpop cadeau doen die zij ook kan verzorgen (luier verschonen, flesje geven, in slaap wiegen etc.).
Ik twijfel nog tussen een echte pop (is ze misschien nog wat jong voor) of een knuffel (zoals bijv. die van little dutch/hema).
Zouden jullie gaan voor pop of knuffel? En welke? (Ze krijgt een broertje)
Bedankt!
Wij hebben onze dochter een pop cadeau gegeven toen ze 1 werd. Speelt er graag mee (flesje geven, naar bed brengen etc), dus 2,5 is zeker niet te jong.
Wij hebben er 1 van Ilovespeelgoed.nl. Ze hebben leuke poppen.
Wij hebben beide! Een pola Reina pop en die van little dutch. De eerste speelt ze heel veel mee, de stoffen van LD doet ze niks mee. Ik zou dus zelf voor een echte gaan 鈽猴笍
Zou ook een echte pop doen idd! Wij hebben ook die knuffelachtige van little dutch, doet ze niks mee. Voor haar verjaardag een echte gekregen, met kleren en schoenen enzo ook en die wil ze steeds verkleden, haren doen. Bij mn moeder heeft ze een echte pop met een flesje enzo, dan gaat ze lekker gaan zitten en de pop een flesje geven.
Mijn dochter krijgt nu die knuffelpop van de Hema.
Als ze drie wordt krijgt ze baby Annabel.
Ze heeft nu ook een pop van de Hema, zacht lijf, hard hoofd, voet en handjes. Speelt ze heel graag mee.
Onze dochter kreeg met 2 een baby Born schot in de roos! En speelt er nu (9) nog steeds regelmatig mee! Ik zou voor iets gaan waar ze lang plezier van heeft en ook echt lijkt馃槈