19 Reacties

3 jaar geleden

En een oude telefoon waar je Spotify op zet koppelen aan een boxje met Bluetooth?

3 jaar geleden

Nee ik wil nou net van het scherm af maar hem wel zelf opties geven. Voordeel van deze drie is dat hij er ook echt wat mee kan en het niet alleen luisteren is. Anders kan ik ook een koptelefoon kopen en die aan mijn tel koppelen en wat opzetten maar ik vind juist doe extra’s leuk.

3 jaar geleden

Een 'ouderwetse' en dan USB stick erin doen ? Lexibook heeft misschien leuke dan

3 jaar geleden

Een platen of cd speler? 😅😬

3 jaar geleden

Hoi hoi! Even nieuwsgierig waar ben je voor gegaan? Wij zitten met hetzelfde. Ze gebruikt de liedjes van de baby foon veel, van speelgoed en spotify op onze schermpjes.

3 jaar geleden

Reactie op Anneten

Hoi hoi! Even nieuwsgierig waar ben je voor gegaan? Wij zitten met hetzelfd ...
Wij zijn uiteindelijk voor de jooki gegaan en dat is een groot succes! Het is een schermloos muziekapparaat waar je figuurtjes/tokens op kan zetten. Elk figuurtje kun je koppelen aan een spotify muzieklijst maar je kan er ook zelf muziek op zetten. Hij zet het figuurtje erop en het begint meteen af te spelen. Het heeft verder 2 knoppen voor volume (dat je kunt begrenzen) en voor volgend/vorig nummer. Wij hebben er nu muziek aangekoppeld maar bijvoorbeeld ook de verhaaltjes van Bert en Ernie. Onze peuter is er helemaal gek van, echt een gouden aankoop. Alleen de aanschaf is iets lastig. Door de lever/grondstof problemen hebben ze op dit moment voorraad in een centraal magazijn in Europa. Ze focussen zich voornamelijk op Amerika en promoten niet actief in Europa. Maar even contact opnemen met de klantenservice en je krijg een inlogcode om hem te bestellen en dan wordt hij gewoon thuis gestuurd. Houd wel rekening met wat langere levertijd maar de service is echt top. Wij hadden 2 weken vertraging en kregen extra figuurtjes als goedmakertje

3 jaar geleden

Wij vinden het grote voordeel van de jooki dat je zelf helemaal de content bepaald. Bij de timio zit je vast aan wat zij aanbieden en las in reviews dat dit toch redelijk beperkt is en daardoor snel op uitgekeken.

3 jaar geleden

Reactie op Morriver

Wij zijn uiteindelijk voor de jooki gegaan en dat is een groot succes! Het ...
Naar zo iets ben ik ook opzoek! Mag ik vragen hoeveel het heeft gekost?

3 jaar geleden

Reactie op jann09

Naar zo iets ben ik ook opzoek! Mag ik vragen hoeveel het heeft gekost?
Wij hebben 150€ ervoor betaald. Dat is met extra tokens. Dit is de website: https://jooki.com/products. Wij hebben dan de tweede Je krijgt ook meteen een pop up met contact gegevens voor als je in Europa woont.

3 jaar geleden

Ja wij hebben hem nu ook aangeschaft, kunnen niet wachten tot hij binnen is!

3 jaar geleden

Zou toch reclame willen maken voor de Toniebox 😅 je kunt “creativtonies” kopen die je helemaal zelf kan bespelen. Je moet dus wel over de mp3-bestanden beschikken die je erop wil hebben, maar dan is het taalonafhankelijk.

3 maanden geleden

Hier opzoek naar t zelfde. Helaas bestaat de jooki niet meer. Iemand nog tips?

3 maanden geleden

Reactie op Bloem55

Hier opzoek naar t zelfde. Helaas bestaat de jooki niet meer. Iemand nog ti ...
Yoto! Er zit een Engelstalige kinder-"podcast" op voor elke dag, en het radiostation speelt Engelstalige muziek, maar de bediening werkt verder heel simpel zonder taal. Je kunt muziek, luisterboeken of ingesproken tekst zelf op een kaartje zetten en die kan je kind beluisteren. Er zit ook een klok op en een nachtlamp/slaapwekkerfunctie. Wij zijn er heel blij mee

3 maanden geleden

Reactie op Bloem55

Hier opzoek naar t zelfde. Helaas bestaat de jooki niet meer. Iemand nog ti ...
Yoto 👍 En dan Make your own kaartjes erbij (10 voor 25 euro) en zelf vullen met mp3-bestanden.

3 maanden geleden

Reactie op Lace

Yoto 👍 En dan Make your own kaartjes erbij (10 voor 25 euro) en zelf vulle ...
Enig idee waar ik yoto veilig kan aanschaffen?

3 maanden geleden

Reactie op Bloem55

Enig idee waar ik yoto veilig kan aanschaffen?
Ik heb hem bij Amazon gekocht en de kaartjes bij Yoto zelf.

3 maanden geleden

Is de mini yoto ook aan te raden? Passen daar dezelfde kaartjes in? De gewone yoto is niet beschikbaar begrijp ik. Vroeger hadden we gewoon een cd speler stuk goedkoper haha

3 maanden geleden

Reactie op Lace

Ik heb hem bij Amazon gekocht en de kaartjes bij Yoto zelf.
Heb je een linkje voor mij, ik kon het zojuist miet vinden op Amazon?

3 maanden geleden

Reactie op Bloem55

Heb je een linkje voor mij, ik kon het zojuist miet vinden op Amazon?