6 Reacties
4 dagen geleden
Vindt hij het ook niet vervelend dat andere kindjes op school het wel kunnen en hij niet? Waarom wil hij buitenshuis niet?
Misschien hard, maar wat als je hem niet komt afvegen op school? Loopt hij hele dag met vieze billen? Misschien dat hij het dan niet meer leuk vindt.
Mijn dochter is sinds 2,5 jaar poep/plaszindelijk, dat ging eigenlijk redelijk samen.
4 dagen geleden
Reactie op Parkbewoner
Vindt hij het ook niet vervelend dat andere kindjes op school het wel kunne ...
Nee hij zegt niemand poept op de wc. (Misschien ziet hij dat niet)
Hij vertikt het gewoon…
zijn poep stinkt echt heel erg dat kan je de klas en de juf niet aan doen….
Bij ons poept hij ook pas net op de wc en dat met een trapjes zit verkleiner. Hij hij heeft z’n rust daarvoor nodig en zit zo 20 minuten voor het lukt.
Met een filmpje
Ben al heel blij dat hij poept thuis maar goed op school moet het ook echt
4 dagen geleden
Reactie op Parkbewoner
Vindt hij het ook niet vervelend dat andere kindjes op school het wel kunne ...
Ik snap je idee en voor het kind zou het misschien werken en wellicht ook door de groepsdruk van andere kindjes die er wat van zeggen.
Maar voor de leerkracht en klasgenootjes kun je dit echt niet maken. Een kind in de poep laten zitten. Juffen moeten gewoon werken in dezelfde ruimte hè. Een kleuterjuf geeft (kleuter)onderwijs, is geen kinderopvang waar je dit zo moet accepteren. Voor andere kindjes ook niet hygiënisch, dat een kindje met poepbroek overal gaat zitten. Of in een luier die stinkt.
4 dagen geleden
Reactie op BEM1993
Ik snap je idee en voor het kind zou het misschien werken en wellicht ook d ...
Ja geen idee hoor. Mijn oudste begint pas na de zomer 🤭
Het was met het idee: voor verandering is een motivatie nodig, want die heeft hij blijkbaar niet. Hij vindt het niet vervelend en mama komt wel afvegen zeg maar. Dus geen reden. Ergens zal je denk ik een reden moeten vinden die hij belangrijk vindt?
4 dagen geleden
Reactie op Parkbewoner
Ja geen idee hoor. Mijn oudste begint pas na de zomer 🤭
Het was met het i ...
Jaa op de Ipad vind hij leuk, maar toch hij wil wel maar toch gaat het dan mis.🥲
Die kan niet mee naar school natuurlijk en denk ook niet dat dat de bedoeling is dat hij dan steeds 20/30 min uit de klas is
4 dagen geleden
Mijn zoon is ook lang niet poepzindelijk geweest. Enige verschil (en ons voordeel): hij poepte alleen in de nacht, niet overdag.
We hebben dat, met nodig zweet en tranen, naar poepen in de avond weten te krijgen. Geen afleiding (dus geen extrinsieke motivatie) tijdens de actie.
Wat we al bijna hadden opgegeven (gepauzeerd), want hij had zelf geen last van zijn poepluiers in de nacht...
Wel een beloning in het vooruitzicht gesteld. Hij mocht kiezen wat.
Ik zou proberen de tablet weg te halen en een situatie te creëren die overal ongeveer gelijk is, zodat hij het ook overal onder ongeveer dezelfde condities kan.
En wellicht in gesprek gaan over hoe onhandig het is om langs te komen op school en hem te helpen? Mijn zoon kan wel onder de indruk zijn van oorzaak, gevolg en consequenties, maar op deze leeftijd komt dat niet uit hen zelf.














