9 Reacties
2 jaar geleden
Toevallig heb ik gisteren een moederfiets gekocht! De gazelle bloom, tweedehands 275€ Helemaal blij mee! Dubbele standaard en stuurslot zou ik ook op je eisen-lijstje zetten :)
2 jaar geleden
Ik heb een Cortina Roots Transport moederfiets. Ik vind een moederfiets wel echt voordelen hebben boven een 'gewone' fiets met zo'n stuur zoals iemand hieronder schrijft. Hij heeft 2 zitjes, een buggydrager, dubbele standaard, stuurslot en mand op de voordrager. Daarnaast genoeg ruimte met op- en afstappen. Veel voordelen dus, ben er ook blij mee! Het nadeel vind ik dat hij wel vrij zwaar is.
2 jaar geleden
Reactie op MamaVan22
Kan je bij een fiets met versnellingen makkelijk een ander stuur er op zett ...
Ja hoor, dat zetten ze zo over. Kun je zelfs zelf. Wij hadden het in eerste instantie zelf gedaan (en we zijn helemaal niet handig maar het is gewoon een kwestie van handvaten eraf halen, versnelling eraf, stuur losdraaien en de nieuwe erop) de remkabels waren toch net wat te kort dus uiteindelijk toch even na laten lopen door een fietsenmaker. Wij zijn er hartstikke blij mee
2 jaar geleden
Ik heb mijn moederfiets ingeruild juist voor een stevige stadsfiets. De moederfiets (cortina) was dusdanig zwaar dat ik mensen op een normale fiets nauwelijks bij kon houden. En door de houding je ook niet echt sportief zit, waardoor het fietsen nog zwaarder werd. Ook de grote boodschappenmand voorop maakte dat je veel weerstand van de wind hebt, en vol met boodschappen en kind voorop stuur je niet bijzonder stabiel vond ik.
Ik heb nu een Union Flow, met een kleinere mand, prima voor boodschappen, en goed te doen met kinderen. Stuk wendbaarder ook. Fiets nu met veel meer plezier, en houd mijn partner weer bij.
2 jaar geleden
Zou zelf “gewoon” even checken of er fietsenwinkels in je woonplaats zijn? Die hebben heel vaak nog oudere modellen voor mooie bedragen staan en ze kunnen gelijk mooi getest worden door je!?














