9 Reacties
5 jaar geleden
Ik heb wel een kindermatras genomen. Die zijn wat harder en dat hebben ze nodig. Je hebt ze in grote maten!
5 jaar geleden
Onze dochter gaat met 1.5 jaar ook naar een groot bed. We hebben even wat rondgevraagd en ze geven ook bij de duurdere winkels (swiss sense, maar ook een gerenommeerde winkel in de buurt) aan dat een medium matras eigenlijk het beste is. Dat er eventueel zones in zitten maakt niets uit. Verder werd koudschuim aangeraden, of een gewoon pockerverenmatras. Omdat ze nog niet zindelijk is en omdat ze eigenlijk nog niets weegt hebben wij ervoor gekozen eerst het lidl matras te bestellen (99 euro), deze komt vanuit de consumentenbond altijd goed uit de testen. Zodra ze wat ouder wordt kan deze misschien wel door naar haar zusje die er aankomt. Dan gaan we kijken naar een goed matras die bij deze leeftijd past.
5 jaar geleden
Onze peuter ging ook rechtstreeks naar een gewoon 1 pers bed. 90x200. Gewoon een normaal matras gekocht. Wel koudschuim . Dit werd ons aangeraden.
5 jaar geleden
Oh wat een goede tips! Dankjewel. Ik laat me ook nog wel adviseren in een speciaalzaak maar was benieuwd. Super handig om er wel een klein dekbed op te leggen ook! Voelt wat veiliger ☺️
5 jaar geleden
Reactie op Elise1991
Je kan hun bed dan kort opmaken. Onze dochter heeft ook een bedhuisje. Wij ...
Hele goede tip dit!
5 jaar geleden
Hier ging onze peuter ook van ledikant naar 1persoons 120x200. Zijn er super blij mee. Hij heeft lekker de ruimte om te draaien en te doen. Heb er een 1persoons dekbed op liggen, wel tot de helft opgemaakt dus wel knus voor hem. Pocketvering matras en heb er altijd een waterdichte molton op voor eventuele ongelukjes. Werkt perfect!
5 jaar geleden
Onze peuter ligt nu een maandje in haar 1 persoons bed. Matras komt van matras direct, hebben een wat dikkere genomen zodat ze er een tijd mee door kan. Het dekbed komt van action evenals het beddengoed.














