8 Reacties

2 jaar geleden

Wellicht is het gewoon een voorkeur (en daar is niks mis mee) maar het kan ook zijn dat ze teveel keus heeft en daardoor steeds naar dezelfde dingen grijpt. Heb je al eens geprobeerd om haar keus te beperken en een (groot) deel van het speelgoed tijdelijk op te bergen? Ik zou dan wel wat “veilige” opties over laten, zodat ze niet gelijk helemaal niets bekends heeft om mee te spelen. Soms helpt het rouleren van speelgoed om de interesse te wekken.

2 jaar geleden

Hier een zoontje van 2 die ook echt weinig met speelgoed speelt... Het enige wat hij even leuk vind is kleuren en kleien. Hij is vooral bezig met wat wij de hele dag doen en "helpt" daarbij... Als hij bijv. in de tuin is dan pakt hij onze bezems en harken en gaat daarmee aan de gang... Binnenshuis stofzuigt hij, poetst hij mee, dat soort dingen... Ik denk dat het gewoon in hem zit en dat daar zijn interesses liggen... Doet je dochter dit soort dingen ook of wat houdt haar dan bezig in de dag?

2 jaar geleden

Reactie op Shenkieindekoelkast

Wellicht is het gewoon een voorkeur (en daar is niks mis mee) maar het kan ...
Ik dacht ook meteen aan toy rotation! Herkenbaar probleem overigens

2 jaar geleden

Mooi, kan je opruimen :) Is toch geen probleem? Houd wat dingen aan om af en toe weg te zetten en weer terug te plaatsen, en verder heerlijk opruimen.

2 jaar geleden

Dat is ook met 2 jaar al wel. Blijkbaar andere interesses ontwikkeld

2 jaar geleden

Reactie op Shenkieindekoelkast

Wellicht is het gewoon een voorkeur (en daar is niks mis mee) maar het kan ...
Ik doe aan toy rotation! Maar het werkt niet haha. Maar denk steeds straks doe ik het weg en wil ze dr toch mee spelen ofzo. Vind het lastig om alles weg te gaan geven.

2 jaar geleden

Ik doe aan toy rotation! Maar het werkt niet haha. Maar denk steeds straks ...
Maar dan doe je er niet helemaal aan toch? Hier staan altijd maar zo’n 4 dingen + boekjes waar ze altijd bij kan. Dan komt ze echt heel goed tot spel! Zet ik meer neer, is alles heel kort, geen focus etc. Het is nooit een punt dat iets weg is, want dan is er ook altijd iets interessant nieuws ☺️

2 jaar geleden

Al die dingen waar ze niet mee speelt opbergen. En over een half jaar als ze zich verveelt weer eens wat naar beneden halen. Zo speelt onze dochter nh al een heel weekend met een babyspeeltje die ze pas op zolder ontdekt heeft. Blijkbaar super leuk na 2 jaar 😂