12 Reacties
4 jaar geleden
Hier ging het met fases. Als we haar niet in bed deden sliep ze niet. Ze werd in de avond wel vervelend rond 18:00.
Ik deed wel rond haar slaaptijd als ze echt niet wilt slapen prima, maar we doen wel rustig aan (tot de tijd dat ze wakker zou worden) zo had ze geen slaap maar wel rust.
4 jaar geleden
Ja rond 2,5 hier ook gestopt met de middag slaapjes , ene x lukte t wel andere x niet maar de keren dat het wel lukte hadden we savonds wat meer moeite om haar op bed te krijgen dus toen besloten niet meer op bed te doen en dat ging prima !
4 jaar geleden
Ja hoor, ze is 2,5 jaar en slaapt gemiddeld nog 2uurtjes na dr lunch. Al had ze er vandaag op de opvang geen zin in 😅
4 jaar geleden
Hier bijna 2,5 en bijna elke dag een dutje van 45 min tot 1,5 uur, daarna maak ik haar wakker. S'avonds rond half 8 naar bed en 6.30 wakker.. geen middagslaapje is hier alleen maar chagrijnig en later in slaap vallen, tegen een uur of 10 pas. Dus voorlopig houden we die er nog in
4 jaar geleden
Onze dochter wordt in april 3jr en slaapt gelukkig nog in de middag. Meestal nog wel 2à2,5 uur.
Heel soms wil ze niet naar bed, maar dan wordt ze echt heel huilerig 's middags.
Voorlopig hou ik graag het alsof er nog even in, zolang het lukt.














